Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля

Багатолюдні місця Дрогобича, зупинки громадського транспорту, стіни магазинів у місті Котермака заполонили небезпечні графіті. Зайшовши за посиланням на спеціальний сайт, чи телеграм-канал, відвідувачам пропонують замовити дурман-зілля. У такий хитрий спосіб, через використання новітніх технологій та інтернету, наркоторговці розширюють мережу збуту свого небезпечного товару, уникаючи при цьому безпосереднього контакту з покупцем та зводячи до мінімуму для себе шанси бути спійманими на продажі заборонених дурман-речовин.

Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля, фото-1 Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля, фото-2 Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля, фото-3

Мешканці Дрогобича схвильовані – таких написів у місті, що не день то більшає. Небезпеку посилює той факт, що на дворі літо – час канікул, тож чимало дітей гуляють на свіжому повітрі. Підлітки, натрапляючи на такі посилання, починають цікавитися їхнім змістом, тим самим наражаючи себе на небезпеку.

Треба брати фарбу і замальовувати це неподобство. Вулиця Грушевського людна, щодня тут ходить сотні дітей, зараз час канікул не дай Боже хтось захоче зайти на той сайт і придбати ці небезпечні речовини», - бідкається місцевий мешканець п. Іван, який запримітив небезпечне графіті на паркані зруйнованого будинку, що на Грушевського, 103.

Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля, фото-4 Дрогобич полонили небезпечні графіті: за електронними адресами пропонують придбати дурман-зілля, фото-5

Про небезпеку аналогічних випадків днями в соціальній мережі Фейсбук інформувала і керівник відділу сім’ї та молоді ДМР Олександра Пашко. За словами пані Пашко, надходить інформація, що невідомі особи, через соцмережі,пропонують молоді міста придбати «рожеві цукерки», вміст яких швидше за все містить психотропні речовини. Тож батьків та дітей закликають бути пильними тане вестися на подібні угоди.

Все, що в силах самих дрогобичан наразі – це зафарбовувати подібні написи у людних місцях, з цим проханням мешканці звертаються і до комунальників – просять замальовувати виявлені небезпечні електронні адреси. Батькам ж слід бути пильними та проводити профілактичні бесіди із дітьми, особливо підліткового віку про небезпеку такої інформації та товару, який пропонують придбати.

Наталя Зелена

#наркозакладки #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі