КП «Дрогобичводоканал» оприлюднив списки боржників, які не сплачують за воду

КП «Дрогобичводоканал» оприлюднив списки боржників, які не сплачують за воду

За інформацією пресцентру ДМР, більше 800 тисяч гривень заборгували КП «Дрогобичвооканал» дрогобичани за водопостачання та водовідведення і це лишень мова іде про мешканців двох вулиць міста Стрийської та Самбірської. Адміністрація водоканалу стверджує, що такий невтішний стан речей, пов’язанай із несвоєчасними оплатами за послуги підприємства, призводить до того, що водоканал міста вимушений вдатися до скороченого режиму водопостачання у нічний час.

Зважаючи на надходження платежів станом на 17 червня заборгованість мешканців вул. Стрийської становить 347 846,65 грн, а вул. Самбірської – 463 504,68 грн. Відтак у КП «Дрогобичводоканал» оприлюднили поквартирний список боржників, із ним можна детальніше ознайомитися на сайті ДМР. На підприємстві сподіваються - публічність пришвидшить оплату від боржників.

Також, як нещодавно інформували в КП «Дрогобичводоканал» за повірку та заміну несправних лічильників споживачі тепер сплачуватимуть щомісячні внески. Це пояснюють тим, що держава переклала на місцеві водоканали зобов’язання із здійснення повірки та заміни лічильників. Кабінет Міністрів України затвердив форму нових квитанцій та методику розрахунку вартості цих послуг. Усі розрахунки для споживачів КП “Дрогобичводоканал” після вивчення затвердив виконкоми Дрогобицької та Стебницької міських рад. Тож щомісячно за повірку та заміну у разі несправності вузла обліку споживачі будуть сплачувати внески у розмірі 23,20 грн за один лічильник.

Фото d-nk.com.ua

Читайте також:

З 1 червня Дрогобичводоканал продовжить роботу насосних станцій до опівночі

#Дрогобичводоканал #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі