Військовий оркестр влаштував концерт під Львівською інфекційною лікарнею

Військовий оркестр влаштував концерт під Львівською інфекційною лікарнею

У третю неділю червня професійне свято відзначають люди, котрі рятують наші з вами життя – медики! В оригінальний спосіб цьогоріч підтримати та привітати медиків вирішили у Львові.

До дня професійного свята оркестр Другої галицької бригади Національної гвардії України організував два концерти, щоб підтримати медиків, які боряться із COVID-19, інформує galnet. Потішити медичних працівників та пацієнтів лікарень вирішили музичними номерамина подвір’ї двох медзакладів. Військовий оркестр організував мініконцерт біля базових медичних закладів області: Львівського центру легеневого здоров’я та Львівської обласної інфекційної лікарні.

Медпрацівники, як і військові ведуть боротьбу за Україну, за здоров’я нації. І ця боротьба не зупиняється ні на хвилину. Тому ми хочемо підтримати наших медиків та подарувати їм кілька приємних митей. Національна гвардія України впевнена, що тільки разом, згуртувавшись, ми поборемо усі негаразди, - наголосив пресофіцер Західного територіального управління Національноїгвардії України Володимир Хаверко.

Фото ГалНет

#Медики #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі