Музей-садиба Франка, що в Нагуєвичах, отримає нову огорожу

Музей-садиба Франка, що в Нагуєвичах,  отримає нову огорожу

Садиба Івана Франка, що входить до Державного історико-культурного заповіднику «Нагуєвичі» матиме нову огорожу. Про це на своїй Фейсбук сторінці повідомив керівник заповіднику Богдан Лазорак. За його словами, спільними зусиллями музею Івана Франка, а також Дрогобицького, Раневицького, Нагуєвицького, Воля Якубовського і Лішнянського лісництв заготовлено дубкові стовпи для реконструкції огорожі хати, у якій народився та виріс український геній – Іван Франко.

Цього разу матимемо іншу методику реконструкції, зокрема із застосуванням консервуючих засобів збереження деревини під відкритим небом. Особлива подяка Василю Кінашу та Святославу Приболотному за консультацію та надійну підтримку музейного простору Нагуєвич", - зазнчив пан Лазорак.

Роботи по встановленні нової огорожі стартуватимуть днями, все що потрібно робітникам – це погожої та без дощової погоди.

Фото із ФБ-сторінки Богдана Лазорака Фото із ФБ-сторінки Богдана Лазорака Фото із ФБ-сторінки Богдана Лазорака

Додамо, з початком літніх канікул заповідник «Нагуєвичі», пропагуючи творчість Каменяра, започаткував цікаву рубрику для дітей «У світі казок Івана Франка». У кожній казочці, яку на своїй офіційній сторінці у Фейсбук поширює заповідник, буде зашифроване слово, яке потрібно розгадати і записати в «коментарі». Відповідь просять надсилати, дочитавши казку до кінця. На переможців чекатимуть винагороди.

Фото із ФБ-сторінки Богдана Лазорака

#нагуєвичі #Садиба_Івана_Франка #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі