Медиків Дрогобича та Трускавця привітали з професійним святом

Медиків Дрогобича та Трускавця привітали з професійним святом

  У третю неділю червня Україна святкує День медичного працівника. Ці люди обрали для себе не просту професію – лікувати, рятувати, робити операції та повертати недужих до життя. Цьогорічне свято для медиків особливе -  пандемія коронавірусної хвороби продемонструвала, наскільки важливою є їхня праця. Відтак через карантин в містах Дрогобиччини скасовано масові урочисті заходи з нагоди Дня медика. Дрогобицьких та трускавецьких медичних працівників із професійним  святом вітали скромно. Так у Дрогобичі медиків запросили у мармурову залу ратуші. Грамотами, подяками та подарунками відзначили медичних працівників закладів охорони здоров’я міст Дрогобича та Стебника. Як підкреслив у вступному слові до медиків мер міста Тарас Кучма – лікарі  це воїни, які сьогодні боронять країну.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Медики – це ті, хто приймає життя, рятує це життя, оберігає здоров’я, рятує від інвалідності. Медики – ті, хто сьогодні стоїть на передовій у боротьбі з хворобами і загрозами. Для мене ви на рівні воїнів, які сьогодні боронять країну. Від дій кожного з вас залежить благополуччя суспільства. Дякую вам за жертовність і те, що ми з гідністю подолали всі труднощі. Нам є до чого рухатися вперед. Велика вам подяка від пацієнтів та громади міста", – привітав колег Тарас Кучма.

    Слова побажань медикам  адресував і керівник відділу охорони здоров’я Дрогобича Володимир Чуба. За його твердженнями  – медицина міста що не рік то оновлюється та вдосконалюється.

 Півтори року тому, коли ми говорили про створення відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, всі запевняли, що це нереальна мрія. На сьогодні тут проведено близько 440 операційних втручань та врятовано людські життя. Недавно вдалося відкрити оновлене відділення сімейної медицини на вулиці Пилипа Орлика. Маленькими кроками ми формуємо великі і важливі речі", – звернувся до присутніх Володимир Чуба.

   У Трускавці в зв’язку з карантинними обмеженнями День медичного працівника теж відзначили відповідно до вимог часу. Якщо раніше актовий зал Трускавецької міської лікарні в день професійного свята був переповнений лікарями, то цьогоріч на скромні урочистості запросили тільки тих, хто удостоївся нагород чи відзнак.

Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР Фото ТМР

    Зі святом працівників лікарні привітав від імені мера міста головний лікар медзакладу Ігор Стасик. Грамоти та подяки працівникам охорони здоров`я з нагоди їхнього професійного свята були передані  від департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА, Трускавецької міської ради, адміністрації КНП «Трускавецька міська лікарня» та профспілки медичної установи.

Бажаю всім вам здоров`я і твердої віри в те, що ми повернемося до звичних умов життя та праці, що пандемія коронавірусу буде подолана, і роль медичних працівників у житті суспільства буде оцінена належним чином", - наголосив  у своєму вітальному слові головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик.

#Медики #День_медика #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі