На стіні львівської лікарні зобразили мурал-подяки медикам

  У День медичного працівника, 21 червня, на стіні лікарні швидкої допомоги, що у Львові на вулиці Миколайчука, урочисто відкрили мурал, який художники намалювали у подяку медикам.​ Про це інформує  zaxid.net 

На стіні зображено лікарку у захисній масці, яка бореться за життя під час пандемії, та хлопчика, що пише на тлі її білого халату слово «дякую». Також поруч художники зобразили маленьку дівчинку, яка запускає жовто-блакитного повітряного змія.

Цей мурал – як свіже повітря, як сонце. Стіни цієї лікарні поки що сірі, але ці великі реформи, як ми робимо в медицині, дадуть свій плюс. Шкода, що COVID-19 заставляє нас зовсім по-іншому зрозуміти силу і велич наших медиків, але я думаю, що все буде добре. Я хочу подякувати всім, хто долучився до того, щоб цей мурал з’явився. Вся наша сьогоднішня зустріч присвячена одному – великій повазі до лікаря, до медичного працівника, до санітара. Великий вам уклін, ви – найкращі! ", - наголосив під час свого виступу Андрій Садовий, міський голова Львова.

    Висота муралу 21 метр. Над зображенням муралу  працювали художники: Святослав Владика, Максим Шиманський, Анастасія Руднєва, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щерба та група Sacred Universe. Художники стверджують - намалювали цей мурал, щоб висловити подяку усім медичним працівникам, що борються за життя під час пандемії коронавірусу.

Під час відкриття виступили сім музикантів оркестру Львівської філармонії, а також лікарі з лікарні швидкої медичної допомоги, котрі не тільки зіграли на музичних інструментах, а й заспівали.

 Додамо, творча група художників уже створила мурал із портретом Бориса Возницького на вулиці Петлюри, на будинку, де він мешкав. Також незабаром почнуть малювати оперного співака Василя Сліпака, першу жінку-офіцера у світі Олену Степанів, митрополита Шептицького та героя Небесної Сотні Юрія Вербицького.

Читайте також:

У Дрогобичі методом ІФА-аналізів протестували понад 1600 осіб, серед них - 400 працівників дитсадків. На черзі педагоги

#Медики #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі