У Дрогобичі методом ІФА-аналізів протестували понад 1600 осіб, серед них - 400 працівників дитсадків. На черзі педагоги

   У Дрогобичі методом ІФА-аналізів протестували понад 1600 осіб, серед них - 400 працівників дитсадків. На черзі педагоги

  У Дрогобичі за два тижні протестували методом ІФА понад 1600 осіб. Такі цифри озвучив 22 червня керівник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради  Володимир Чуба у стінах кризового медіацентру.

Наразі імуно-ферментний аналіз проводять у двох медзакладах: в КНП «Дрогобицька міська поліклініка»  та у Стебницькій лікарні. За оперативною іформацією Володимира Чуби, за останній тиждень у місті Котермака протестовано ІФА-методом понад 600 осіб. У 50 осіб тест показав підвищений імуноглобулін типу М – показник, який свідчить про гостру фазу вірусної недуги. Тож за словами пана Чуби у цих людей взято додаткові мазки на ПЛР-тест і скеровано їх до Львова.

Із всієї кількості протестованих осіб, понад 400 - це працівники дошкільних закладів Дрогобича та Стебника, оскільки садки готують до відкриття. У деяких осіб виявлено імуноглобулін типу М, тож в цих людей взято додаткові мазки на ПЛР-тести та відправлено у львівську лабораторію", - наголосив пан Чуба.

   Також за словами керівника відділу охорони здоров’я цього тижня у місті Котермака стартує тестування ІФА методом серед педагогів, які будуть задіяні в нашому регіоні до проведення сесії ЗНО серед школярів.

  Аналізи методом ІФА у Дрогобичі можуть пройти і усі бажаючі. Минулого четверга виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив розцінки на такі  тестування. Так аналіз в КНП «Дрогобицька міська поліклініка» на визначення імуноглобуліну типу М – коштує 150 грн., на визначення імуноглобуліну типу – G – 180 грн. Володимир Чуба запевняє – це найнижчі ціни в регіоні, оскільки приватні лабораторії за аналогічні послуги беруть значно вищу плату. Наразі безкоштовно методом  ІФА у Дрогобичі та Стебнику тестують медичних працівників, полісменів та педагогів.

 Додамо, імуноферментний  аналіз виявляє комплекс «антиген — антитіло», який виробляється, коли організм пацієнта уражений вірусом. Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то йдеться про гострий процес захворювання (наявний в даний час). Якщо G – то це означає, що людина перехворіла або інфікувалася вірусом і в її організмі виробилися антитіла до цього захворювання.

Вікторія Бережна 

Читайте також:

У Дрогобичі відтерміновують відкриття дитячих садків. Вихователям роблять ІФА-тести

У медзакладах Дрогобича та Стебнику стартує ІФА-тестування

У Львові почали робити ІФА-тести на виявлення імунітету до коронавірусу

Троє медичних працівників Дрогобицької поліклініки одужали від COVID-19 - такий результат показали повторні ПЛР-тести

У Дрогобицькій поліклініці уже четверо медпрацівників інфіковані COVID-19

#ІФА-тестування #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі