Небо відкривають для польотів у Грузію та Албанію. SkyUp з липня планує відновити туди рейси

Небо відкривають для польотів у Грузію та Албанію. SkyUp з липня планує відновити туди рейси

Авіакомпанія SkyUp Airlines з 1 липня планує почати польоти в Грузію і Албанію, а з 15 липня - в інші країни, якщо скасування заборон на в'їзд до цих країн будуть проходити відповідно до попередніх домовленостей.Про це повідомляє Економічна правда.

Пасажирам при цьому рекомендується до покупки квитка ознайомитися з вимогами в'їзду в країну призначення і з правилами повернення в Україну, а також переконатися в наявності всіх необхідних дозвільних документів для поїздки.

Якщо пасажир придбає квиток в країну, правила в'їзду в яку не може виконати, повернення коштів за невикористаний квиток буде здійснюватися згідно з тарифом, але може тривати до півроку", - зазначили в SkyUp.

Згідно з даними авіакомпанії, починаючи з березня 2020 року SkyUp Airlines отримала близько 286 тис звернень щодо компенсації за невикористані через заборону польотів квитки. При цьому пасажири вже отримали понад 13 тис євро і 1,9 млн грн відшкодувань.4,7 тис пасажирів оформили промокоди на загальну суму 38,1 млн грн.

Крім того, компанія додала, що з початку карантину їх служба підтримки працювала в перевантаженому режимі - протягом усього цього часу щодня приходило до 13 тис звернень.

Для виправлення цієї ситуації SkyUp впроваджує систему автоматизації обробки звернень. Пасажир після реєстрації на сайті авіакомпанії в персональному онлайн-кабінеті зможе самостійно вибрати вид відшкодування, який його влаштовує, а пасажири, які раніше подавали заявки на повернення коштів, за бажанням, - змінити статус заявки на промокод або перенесення дати польоту, якщо за поданою раніше заявкою ще не був виставлений рахунок на повернення коштів.Функціонал буде доступний орієнтовно через три тижні.

#аваірейси #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі