Офіційно - роботу громадського транспорту у Дрогобичі відновлено та запрацює автостанція

Офіційно - роботу громадського транспорту у Дрогобичі відновлено та запрацює автостанція

  Пасажирським перевезенням – зелене світло.  У Дрогобичі внесли зміни до карантинних обмежень, спричинених пандемію, інформує пресслужба ДМР. Так з  23 червня у місті офіційно  відновлюють роботу громадського транспорту. Таке рішення було прийнято сьогодні  на черговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС на підставі рішення відповідної комісії Львівської ОДА.

Офіційно - роботу громадського транспорту у Дрогобичі відновлено та запрацює автостанція, фото-1

У Дрогобичі не послаблюється карантин, адже кількість захворювань у області зростає щоденно. Однак, сотні дрогобичан щодня повинні діставатись до робочих місць, що призводить до масового скупчення людей у громадському транспорті. Тому відновлення роботи транспорту по місту дозволить розвантажити існуючі маршрути і уникнути масового скупчення пасажирів на рейсах", – прокоментував ситуацію міський голова Тарас Кучма.

    Пасажири у  громадському транспорті повинні  дотримуватися  усіх карантинних норм, зокрема заборонено перебувати у автобусах без захисних масок чи респіраторів. Також кількість пасажирів не повинна перевищувати кількості посадкових місць. Слідкувати за дотримання карантинних обмежень на маршрутах будуть полісмени.

Офіційно - роботу громадського транспорту у Дрогобичі відновлено та запрацює автостанція, фото-2

Також з метою уникнення скупчення людей, комісія ТЕБ та НС дозволила відновити роботу автостанції №2, що на вулиці Пилипа Орлика.

Читайте також:

На Львівщині офіційно відновлюють пасажирські перевезення

Від завтра перевізники Львівщини планують повністю відновити обласні, приміські й міжміські перевезення

Від страйку до роботи! Перевізники Львівщини вирішили самовільно відновити рух приміських і міжміських автобусів

Якщо з понеділка влада не дозволить регулярні перевезення, то перевізники зупиняться на безстроковий пікет, - Михайло Пастушак

#перевізники #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі