Якщо з понеділка влада не дозволить регулярні перевезення, то перевізники зупиняться на безстроковий пікет, - Михайло Пастушак

Сьогодні, 11 червня, автоперевізники, котрі до карантину здійснювали регулярні транспортні перевезення між містами та селами нашого регіону планували пікет під стінами Дрогобицької РДА.

Влаштувати пікет люди хотіли тому, що через затяжний карантин, до нині регулярні рейси перебувають під забороною. Тому маршрутні транспортні засоби, які зараз курсують, здійснюють довіз громадян у так званому режимі спецперевезень. Відтак водії розповідають – прикриваючись спецперевезеннями, по району почали курсувати інші перевізники. 

На сьогоднішній день склалась така ситуація, шо нам заборонено здійснювати регулярні перевезення, проте, на наших маршрутах фактично курсують інші перевізники, котрі отримали дозвіл, на так звані спецперевезення, а також нелегальні перевізники, котрі не мають жодних дозволів. При чому ніхто з тих перевізників не слідкує за дотриманням пасажирами соціальної дистанції та протиепідеміологічних вимог", - розповідає керівник Тзов «Сігма» Михайло Пастушак.

За словами пана Пастушака – перевізники, що забезпечують транспортне сполучення між містами та селами Дрогобицького району обурені таким станом речей та запевняють, якщо їм не дозволять повноцінно працювати, то вони розпочнуть безстроковий страйк.

Ми готові зараз починати безстроковий страйк – тому апелюємо до влади, або дайте нам можливість нормально працювати, або буде пікет. Вчора до пізнього вечора тривали перемовини про організацію страйку, який ми хотіли провести нині зранку. Проте, ми зрозуміли, що постраждають прості люди - пасажири, бо ми не встигли їх попередити завчасно, тому ми вирішили поки що не проводити пікету, а попередити владу та дати їй час на роздуми. Нас запевнили керівники району, що їм потрібно отримати погодження з Києва. Якщо влада з понеділка не дозволить регулярні перевезення в регіоні та в цілому в області, тоді ми стаємо. Така позиція у перевізників на сьогоднішній день", - повідомив Михайло Пастушак.

Читайте також:

11 червня, Дрогобицьку РДА планують пікетувати перевізники. На час протесту - перевезень, ймовірно, не буде

#місцеві_перевізники #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі