Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними

Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними

Проїзд автодорогою Трускавець-Львів відкрито для транспорту. На частині відрізку між Сільцем і Трускавцем, який донедавна унеможливлював рух автомобілів, бо був перекритий бетонними блоками, тепер вільний для курсування транспорту.

Тож дорогою активно користуються, як водії легкових автомобілів так і перевізники, що курсують в сторону Дрогобича. Ситуація виглядає так: бетонні блоки на дорозі розсунуто, а біля зупинки громадського транспорту у Сільці відчинено і шлагбаум, який теж унеможливлював проїзд. Та от водії, які курсують в напрямку Трускавця мають бути обачними – неподалік «Козацького хутора» блоки розсунуті так, що один із них стоїть посередині траси. Тож в пізній час доби його можна не помітити та наробити лиха.

Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-1 Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-2 Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-3 Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-4

Не краща ситуація і біля Сільця – там рух транспорту, через розсунуті бетонні блоки, є одностороннім. Оскільки одночасно дві автівки не проїдуть.

Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-5 Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-6 Дорога Дрогобич-Трускавець відкрита для транспорту: відсунуто блоки та шлагбаум. Однак, водіям слід бути обачними, фото-7

Додамо, новина про відкриття дороги на Трускавець випливла днями із знятого відео, яке оприлюднив у соціальній мережі Фейсбук науковець Василь Дяків. Однак, за словами чиновників Трускавця, відкриття автошляху – швидше за все самовільне, оскільки офіційного погодження на обласній комісії з надзвичайних ситуацій – таке рішення ще не отримало.

Перекрили дорогу Дрогобич-Трускавець навесні через утворення нового провалля. Погоджено будівництво нової об’їзної дороги до Трускавця, її загальний кошторис складає майже 240 млн гривень. В той час науковці стверджують – будівництво об’їзного шляху до курорту через Трускавець небезпечніше за стару дорогу, бо пролягатиме через пустоти. Тому пропонують укріплювати існуючу трасу.

Фото Василь Яцишин

Читайте також:

 Проїзду немає! На дорозі Дрогобич - Трускавець закрили шлагбаум, - ФОТО

Важливі інфраструктурні об’єкти: дорогу та водогін хочуть перенести за межі ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» - ЛОДА

#Дорога_на_Трускавець #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі