Відому на увесь світ художницю з Трускавця Наталію Поліщук відзначили званням «Заслужений художник України»

Відому на увесь світ художницю з Трускавця Наталію Поліщук відзначили званням «Заслужений художник України»

   За інформацією голови правління ГО "Європейська інтеграція України" Івана Цегенька, талановитій трускавецькій художниці Наталії Поліщук присвоїли звання «Заслужений художник України».

Про це свідчить УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №254/2020 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України" від 27 червня 2020 року звання Заслужений художник України отримала трускавецька художниця, член експертної групи та ідейна натхненниця відзнаки "Кришталевий Лотос" Наталія Поліщук.  Художні роботи Наталії Поліщук відомі не лишень в Україні, а й далеко поза її межами – її картини були неодноразово презентовані  на виставках Італії, Австрії, Польщі, Словенії, тощо.

Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук Фото із ФБ Наталії Поліщук

Наталія Поліщук народилася 18 вересня1983 року в місті Дрогобич в родині художників Віри та Юрія Копчак. Має сестру Оксану та брата Андрія, які також є художниками.

У 2003 році з відзнакою закінчила Самбірський педагогічний коледж за спеціальністю «Образотворче, декоративно-прикладне мистецтво та дизайн». У 2007 році закінчила факультет «Графіка» Української академії друкарства. За свій дипломний проект під керівництвом В. В. Стасенка Наталія отримала Похвалу Державної кваліфікаційної комісії.

Творчу діяльність розпочала з 1999 року, працює в галузі живопису. З 2008 року є членом Національної Спілки Художників України.

Була учасником 16 пленерів та понад 80 виставок та арт-проектів в Україні, Білорусі, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Іспанії та Австрії.

Тричі нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність.

Творчість Наталії  Поліщук висвітлено в понад 60 вітчизняних і зарубіжних каталогах, журналах та газетах, а також  низкою телеканалів.

Роботи зберігаються в державних та приватних збірках в Україні,  Білорусі, Казахстані, Вірменії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Словенії, Греції, Австрії, Канаді та США. Найбільшою колекцією робіт володіє галерея «Jan Siuta International Galeries» (Krakow, Poland / Miami, USA).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі