Дитячі табори в Україні будуть зачинені щонайменше до серпня

Дитячі табори в Україні будуть зачинені щонайменше до серпня

Через високий рівень захворюваності на коронавірус дитячі оздоровчі заклади не відкриватимуть раніше 31 липня 2020 року. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час онлайн-бифінгу, передає zaxid.net

За словами Степанова, дитячий оздоровчий табір – це велике скупчення дітей, які приїжджають з різних регіонів на відпочинок, а потім перебувають разом певний період часу. Під час відпочинку в цих оздоровчих таборах можливі спалахи Covid-19, вважає міністр. Степанов повідомив, що Кабінет міністрів ухвалив рішення, що забороняє відкривати дитячі табори відпочинку мінімум до 31 липня 2020 року.

Зазначимо, сьогодні Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлені епідеміологічні показники за кожною областю й Києвом станом на 28 червня. Відповідно до них, до послаблення карантину не готові Київ та ще 11 областей. Зокрема, наразі Закарпатська область перевищує норму за показником завантаженості ліжок (майже 66% за допустимого значення не більше 50%).

Водночас Київ, а також Хмельницька, Одеська й Київська області лідирують за динамікою зростання захворюваності на коронавірусну хворобу.

У Волинській, Рівненській та Львівській областях вищим за норму є відсоток виявлених нових випадків. А на Донеччині, Миколаївщині та Чернігівщині населення недостатньо охоплене тестуванням.

#Дитячі_табори #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі