• Головна
  • Басейнам зелене світло – у Дрогобичі відновлюють роботу басейну ДЮСШ з 6 липня
16:18, 2 липня 2020 р.

Басейнам зелене світло – у Дрогобичі відновлюють роботу басейну ДЮСШ з 6 липня

Басейнам зелене світло – у Дрогобичі відновлюють роботу басейну ДЮСШ з 6 липня

Відповідне рішення у середу, 1 липня, прийняла міська комісія ТЕБ та НС, інформує пресцентр ДМР.

Дрогобицька ДЮСШ імені Івана Боберського, як зазначає керівник закладу Роман Старух, розпочинає свою роботу після карантину з понеділка, 6 липня.

Рішення щодо відкриття плавальних басейнів поширюється й на інші заклади, де такі наявні. Адміністрація таких закладів повинна організувати роботу, враховуючи вимоги Постанови головного державного санітарного лікаря України.

Зокрема, функціонування басейнів після карантинного простою дозволено для індивідуального відвідування, учнів-студентів закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання, навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старших.

Робота басейнів дозволяється також за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метровому басейні. У 25-метровому басейні плавання дозволено за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Забороняється використання багаторазових тканинних рушників, окрім тих, які є персональною власністю відвідувачів, та реалізація рекламних брошур.

Додамо, у ДЮСШ імені Боберського функціонують великий та малий плавальні басейни. Про умови відвідування цих басейнів обіцяють поінформувати додатково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Басейн ##ДЮСШ ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...