• Головна
  • Дрогобич закликав міста сусіди сформувати бригади лікарів на випадок підмоги медикам Стебницької лікарні
17:37, 3 липня 2020 р.

Дрогобич закликав міста сусіди сформувати бригади лікарів на випадок підмоги медикам Стебницької лікарні

На базі кожної медичної установи Дрогобиччини має бути сформовано медичні бригади лікарів, які у потрібний момент зможуть замінити медичних працівників Стебницької міської лікарні, які сьогодні лікують хворих на коронавірусну недугу. Такий головний меседж засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині, який засідав 3 липня у сесійній залі ратуші.

До участі в обговоренні важливих питань регіону були залучені міські голови Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та керівництва Дрогобицького району, правоохоронні органи, керівники держустанов та структурних підрозділів мерії, інформує пресцентр ДМР.

Про ситуацію із лікуванням хворих на COVID-19 в Стебницькій лікарні присутніх ознайомив заступник начальника відділу охорони здоров’я ДМР Святослав Кучерявий. За його словами, відділення Стебницької міської лікарні практично заповнене хворими. Іде мова про розширення ліжкомісць в інфекційному відділі за рахунок терапевтичного відділення.

Якщо кількість хворих збільшуватиметься і надалі, то лікарі не зможуть надати медичну допомогу всім пацієнтам, адже серед медиків не вистачатиме людського ресурсу", - резюмував Святослав Кучерявий.

Відтак міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав колег – міських голів з міст-сусідів - сформувати на базі своїх медичних установ так звані медичні бригади лікарів, які у потрібний момент зможуть підтримати та замінити лікарів-медиків зі Стебницької лікарні.

Окрім цього у Дрогобичі готують КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” до прийому ургентних хворих із супутньою коронавірусною хворобою. На випадок того, якщо місця у Стебницькій лікарні будуть вичерпані.

Ще одним важливим питанням на засіданні обговорили ситуацію щодо відкриття дитячих садків і лазень в місті. За словами чиновників, з цього приводу неодноразово зверталися до Львівської обласної державної адміністрації – дозволу від обласної комісії ТЕБ та НС на відкриття цих установ, наразі, не отримали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...