Дрогобичанка Вероніка Мосевич стала фіналісткою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ої Ювілейної річниці конкурсу, проєкту, який став знаковим Літературним Оскаром в Україні.

Через карантин запланована церемонія відзначення переможців відбулася у трохи іншому форматі. Переможців у номінації «Романи» оголосили на онлайн-церемонії, трансляція якої велася у Уoutube.

Це зумовлено тим, що видавці хочуть видати книжки переможців до Львівського Форуму видавців у вересні, на якому організатори конкурсу планують нагородити переможців усіх інших номінацій.

Що приємно, що серед фіналістів є дрогобичанка Вероніка Мосевич, котра отримала міжнародну відзнаку.

Дрогобичанка Вероніка Мосевич стала фіналісткою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» , фото-1
Дрогобичанка Вероніка Мосевич стала фіналісткою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» , фото-2

Її історично-патріотичний роман «Ґардаріка. Таємниця забутого світу» вибрали серед величезної кількості романів і він переміг у номінації «Міжнародний вибір» та отримав відзнаку «Міжнародне визнання - Німеччина». Так що тепер Дрогобиччина має письменницю, на обкладинці книги якої буде логотип Коронації Слова. 

До слова, Вероніка Мосевич навчалась в Дрогобицькому музучилищі, а згодом в Дрогобицькому педагогічному університеті на факультеті Фізика і Математика, котрий завершила з відзнакою. Зараз проживає у Німеччині, у місті Гамбург.

У п‘ятому класі вже написала збірку віршів, у шостому класі почала писати фантастичну повість. Захоплювалась написанням творів у шкільні роки. 

Двадцять років писала для себе і для інших виконавців пісні (слова, музика, аранжування), видала більш як 500 власних пісень. Розвиває власний Youtube-канал. Також можна почитати вірші, поеми і послухати пісні співачки на її авторській сторінці в фейсбук #VeronikasArt. Вероніка Мосевич також чудова художниця, твори якої неодноразово можна було побачити і на виставках картин у нашому місті, в Трускавці, інших містах України, а також в Німеччині. 

Завжди мріяла писати романи, якими б захоплювався увесь світ. Зараз завершує писати роман про другу світову війну, в якому буде фігурувати Дрогобич і НКВД на Стрийській.

#Коронація_слова #Вероніка_Мойсевич #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі