Наповнюваність Стебницької лікарні доходить до межі - хворих шпиталізовуватимуть в медичні заклади області. Дрогобицька лікарня №1 – крайній варіант

На Дрогобиччині за останній тиждень зафіксовано 35 випадків інфікування коронавірусною недугою. Таку інформацію 13 липня озвучив начальник відділу охорони здоров’я міста Володимир Чуба у «Кризовому медіа-центрі» ДМР. За словами медика – серед цієї кількості хворих 21 мешканець із Дрогобича та Стебника, 12 - з Дрогобицького регіону, 2 – з Борислава. Серед недужих у Дрогобичі захворіли і медики – це 6 медпрацівників лікарні. Вони на самоізоляції.

Що стосується хворих, які перебувають на лікуванні у Стебницькій міській лікарні то станом на 13 липня – 52 пацієнтів. У реанімаційному відділенні знаходиться – 10 людей, на щастя, ніхто не підключений до апарату ШВЛ.

У Стебницькій лікарні інфекційне відділення, яке було розраховане на 35 ліжкомісць – заповнене. Хворих кладуть у терапевтичне відділення. Однак, заповнюваність медзакладу доходить до позначки 100%. Якщо місць не вистачатиме – будемо шпиталізовувати хворих на коронавірусну недугу з нашого регіону в інші установи області та місто Львів. Хоча зазначу і там ситуація із заповненням лікарень – не краща. Дрогобицька міська лікарня №1 готова приймати таких хворих, однак – це вже крайній варіант на випадок того, коли хворих буде ніде шпиталізовувати в нашому регіоні", - зазначив пан Чуба.

Також за словами Володимира Чуби у місті в загальному проведено 3 454 ІФА тестів, із них 829 – за останній тиждень. Людей із позитивним результатом скеровують на додаткове ПЛР-тестування.

#Стебницька_міська_лікарня #Коронавірус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі