У транспорті Дрогобича проїзд можна оплатити банківською карткою! Нову систему активно тестують

Платимо по новому! У 18 громадських автобусах, що курсують вулицями Дрогобича, встановили термінали для безготівкової оплати за проїзд. Решту терміналів встановлюватимуть згодом, інформує прес-служба ДМР.

Це означає, що від тепер в громадському транспорті Дрогобича можна розрахуватись за проїзд як за допомогою будь-якої банківської картки з наявністю чіпу, так і за допомогою смартфону, використовуючи відповідну програму. Паралельно оплатити за проїзд можна і готівкою. Вже більше тижня нову систему безготівкової оплати проїзду тестують у салонах громадського транспорту .

Як інформують у відділі ІТ та аналізу ДМР, безготівкова оплата за проїзд - це перший крок у межах повноцінної роботи «Картки дрогобичанина», над впровадженням якої наразі в місті працюють. За задумом ІТ -спеціалістів «Картка дрогобичанина» функціонуватиме в місті для оплати за проїзд, а також діятиме, як картка на знижку у визначених закладах міста Дрогобича чи на певні групи товарів та послуг.

Придбати «Картку дрогобичанина» можна буде в відділенні Ощадбанку, який виступає партнером у даній програмі. Для пенсіонерів та осіб пільгових категорій «Картки дрогобичанина» планують видавати безкоштовно. Аналогічно безкоштовно картку можуть отримати і ті, хто обслуговується в Ощадбанку та має банківські карти категорії «зарплатна». Для решти громадян картку виготовлятимуть на замовлення, вартість такої послуги наразі прораховують.

Як стверджують у мерії Дрогобича - «Картка дрогобичанина» для пенсіонерів міста буде напрочуд вигідною, адже кожному пенсіонеру на картку планують зарахувати певну кількість безкоштовних проїздів у громадському транспорті на місяць.

Вікторія Бережна

#Громадський_транспорт #оплата_карткою #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі