17 липня відбудеться автоконцерт Віктора Винника та групи Мері у Львові

17 липня відбудеться автоконцерт Віктора Винника та групи Мері у Львові, фото-1

17 липня відбудеться автомобільний концерт гурту МЕРІ та Віктора Винника у «Автокінотеатрі на даху», який діє на ТВК «Південний».

Музиканти готують спеціальну програму з найкращих своїх пісень, - повідомляє galinfo

Це – абсолютно новий досвід. Досвід, зрозуміло, вимушений. У зв’язку з пандемією артисти та організатори шукають місця для проведення концертів, для зустрічей із шанувальниками. Мені цікавий такий формат, адже це нові відчуття, коли ти на сцені, а перед тобою –  машини", - зазначив Віктор Винник.

Як стверджують організатори цей концерт буде третім автомобільним у Львові. 

Я бачив фотографії із попередніх концертів у Львові. Ми також спробуємо, адже будь-який досвід цікавий, а особливо тоді, коли немає інших варіантів. Пандемія триває, тож коли буде якесь полегшення щодо концертів ніхто не знає. Тож ми спробуємо провести такий безпечний автоконцерт у Львові, а вже по його результатах робитимемо висновки, чи варто продовжувати цю практику. Дуже тішить, що нарешті ми зустрінемось з публікою, бо це буде перший повноцінний концерт за чотири місяці. Чекаємо усіх на ваших залізних конях на нашому автоконцерті!», – сказав Віктор Винник.

Початок концерту о 20:00. Вартість квитка для одного авто – 600 грн, а для тих, хто без авто, але дуже хоче потрапити на концерт гурту МЕРІ, є Lounge зона, де можна придбати квиток за столик на 4 особи. Кількість столиків обмежена! Квитки на gastroli.ua

#Віктор_Винник #Мері #автоконцерт #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі