Соціальному центру матері та дитини, що у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень з обласного бюджету

Соціальному центру матері та дитини, що  у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень з обласного бюджету

Видатки обласного бюджету на утримання Центу матері та дитини у Дрогобичі в поточному році становлять 1 млн. 550 тис. гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

На оплату праці з нарахуваннями 9 працівникам планується спрямувати 1 млн.163 тис. грн, оплату енергоносіїв – 140 тис. грн, харчування – 128,5 тис. грн, послуг з утримання приміщення та придбання господарських товарів – 90 тис. гривень.

У соціальному центр матері та дитини, який знаходиться в Дрогобичі, тимчасово мешкають жінки на сьомому - дев’ятому місяцях вагітності та матері з дітьми віком від народження до вісімнадцяти місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

Заклад розрахований на проживання одночасно 10-ти жінок та 10-ти дітей.

Під час проживання у Центрі молодим матерям надається безоплатне житло та харчування, психологічна допомога, допомога в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання. Також молодих мам навчають догляду за дитиною та допомагають жінкам розвинути соціальні навички, спрямовані на підвищення самооцінки.

#Соціальний_центр_матері_та_дитини #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі