• Головна
  • Соціальному центру матері та дитини, що у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень з обласного бюджету
20:10, 15 липня 2020 р.

Соціальному центру матері та дитини, що у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень з обласного бюджету

Соціальному центру матері та дитини, що  у Дрогобичі скерують півтора мільйона гривень з обласного бюджету

Видатки обласного бюджету на утримання Центу матері та дитини у Дрогобичі в поточному році становлять 1 млн. 550 тис. гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

На оплату праці з нарахуваннями 9 працівникам планується спрямувати 1 млн.163 тис. грн, оплату енергоносіїв – 140 тис. грн, харчування – 128,5 тис. грн, послуг з утримання приміщення та придбання господарських товарів – 90 тис. гривень.

У соціальному центр матері та дитини, який знаходиться в Дрогобичі, тимчасово мешкають жінки на сьомому - дев’ятому місяцях вагітності та матері з дітьми віком від народження до вісімнадцяти місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

Заклад розрахований на проживання одночасно 10-ти жінок та 10-ти дітей.

Під час проживання у Центрі молодим матерям надається безоплатне житло та харчування, психологічна допомога, допомога в аналізі життєвих ситуацій, визначенні основних проблем та шляхів їх розв’язання. Також молодих мам навчають догляду за дитиною та допомагають жінкам розвинути соціальні навички, спрямовані на підвищення самооцінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Соціальний_центр_матері_та_дитини ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич
Оголошення
live comments feed...