«Здорова громада» на Дрогобиччині: вже близько тисячі жителів безкоштовно перевірили здоров’я

Фонд родини Веселого у Дрогобицькому регіоні реалізує проєкт «Здорова громада». Вже майже тисяча місцевих мешканців перевірили стан здоровя у мобільних діагностичних наметах Фонду.

Протягом п’яти днів професійні медики-волонтери вже провели експрес-обстеження жителів сіл Михайлевичі, Почаєвичі, Болехівці, Нове Село, Верхні Гаї, Раневичі, Нижні Гаї, Бійничі, Биків та Ортиничі. Наразі виїзди мобільних медичних бригад тривають.

«Здорова громада» на Дрогобиччині: вже близько тисячі жителів безкоштовно перевірили здоров’я, фото-1 «Здорова громада» на Дрогобиччині: вже близько тисячі жителів безкоштовно перевірили здоров’я, фото-2

В наметах Фонду жителі сіл, які мають потребу, але не мають змоги дістатися до медичного закладу, можуть пройти тестування на рівень цукру в крові, перевірити насиченість крові киснем (сатурацію), виміряти тиск, пульс та температуру. У разі виявлення значних відхилень від норми, медики дають рекомендації звернутися до сімейних лікарів чи вузькопрофільних спеціалістів.

«Розпочинаючи ініціативу «Здорова громада», ми навіть уявити не могли, скільки людей на Дрогобиччині позбавлені можливості отримати елементарні медпослуги. До наметів приходять, переважно, літні люди, які скаржаться на стан здоровя, низькі пенсії, і часто – на байдужість з боку органів влади до їхніх проблем. А цих проблем по селах багато – перш за все, це дороги. Дістатися до деяких населених пунктів – цілий квест, наші мобільні бригади і колеса пробивали, й у багнюці застрягали.

Тож ми продовжуємо акцію «Здорова громада» із розуміння її важливості та актуальності для людей. Принагідно хочу ще раз щиро подякувати нашим лікарям-волонтерам, а жителів сіл закликаю стежити за анонсами та приходити до наметів Фонду перевірити здоров’я», - зазначив голова Фонду, підприємець Андрій Веселий.

Загалом у ході акції планується провести обстеження жителів понад 30 сіл Дрогобицької громади.

«Здорова громада» на Дрогобиччині: вже близько тисячі жителів безкоштовно перевірили здоров’я, фото-3 «Здорова громада» на Дрогобиччині: вже близько тисячі жителів безкоштовно перевірили здоров’я, фото-4

Організатори наголошують, що всі заходи й зустрічі відбуваються із дотриманням карантинних правил безпеки.

Нагадаємо, проєкт «Здорова громада» Фонду родини Веселого стартував на початку липня у Стебнику. Як розповів Андрій Веселий, мета ініціативи – надати жителям Дрогобицького регіону можливість в умовах карантинних обмежень безоплатно перевірити стан здоров’я. 

Читайте також:

 Дрогобицька сіль поїде по Україні: Фонд родини Веселого підтримує місцевих виробників

«Код міста»: Дрогобичани пропонують власні ідеї оновлення історичного центру

«Енергія поступу»: Фонд родини Веселого проводить конкурс з підтримки соціальних ініціатив у селах Дрогобиччини

«Здорова громада» Дрогобиччини: вже понад двісті стебничан безкоштовно перевірили стан здоров’я

Андрій Веселий про «Код міста»: Дрогобич має потужний, але не розкритий потенціал

#Здорова_громада #благодійний_фонд_родини_Веселого #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі