У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов

Кілька місяців тому вулиці Дрогобича, особливо його історичні будівлі заполонили роботи виконані у стилі піксель-арт. У такий сучасний спосіб митець Олександр Максимов зобразив відомих людей, які свого часу мешкали, навчались або творили у місті Котермака. У форматі піксель-арт виконано зображення Івана Франка, Юрія Дрогобича, Бруно Шульца, Сергія Параджанова та інші.

У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-1 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-2 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-3

У такий спосіб Дрогобич збагатився цікавими локаціями та вшанував відомих людей.

Мене цікавить як розвивається вуличне мистецтво і як на нього реагують люди. Одним із засновників стилю піксель-арт вважають французького вуличного мистця Space Invader (Космічний Завойовник). Він відомий тим, що його арт-об’єкти присутні в багатьох містах світу, а саме космічні прибульці з однойменної гри Space Invader. Власне саме він надихнув мене спробувати себе в цьому напрямку вуличного мистецтва. А поштовхом для реалізації цього проекту в Дрогобичі став пост у ФБ Ігора Чави, керівника туристично інформаційного центру міста Дрогобич, в якому він шукав бажаючих виконати роботи в стилі 8-біт", - розповів Олександр Максимов.

Залучившись підтримкою Романа Конкевича, керівника магазину керамічної плитки "ЛЕО КЕРАМІКА", що в Дрогобичі, Олександр Максимов реалізував серію дрогобичан, або ж людей друзів Дрогобича (Droresidents).

У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-4 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-5 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-6 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-7 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-8 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-9 У Дрогобичі реалізовують проєкт «Люди міста у форматі піксель-арт», - Олександр Максимов, фото-10

Побачити зображення відомих особистостей можна:

  • Ефраїм Моше Лілієн (вул. Маріїнська, 22)
  • Елізабет Берґнер (вул. Шкільна, 4)
  • Бруно Шульц (вул. Тараса Шевченка)
  • Іван Франко (вул. Марії Заньковецької)
  • Юрій Дрогобич-Котермак (вул. Солоний Ставок)
  • Маркіян Іващишин (вул. Гончарська)
  • Сергій Параджанов (вул. Підвалля)
  • Маврикій Готтліб (вул. Шкільна)
  • Зельман (вул. Тараса Шевченка, 11)
  • Німрод (Міцкевича, 11)

Також невдовзі в місті з’являться мозаїки із серії Міські привиди.

#вуличниймузей #droresidents #Дрогобич #новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі