• Головна
  • Три львівські університети потрапили у ТОП-10 найкращих в Україні
12:52, 12 серпня 2020 р.

Три львівські університети потрапили у ТОП-10 найкращих в Україні

Три львівські університети потрапили у ТОП-10 найкращих в країні

Три львівські університети потрапили у ТОП-10 найкращих в країні

Три львівські університети потрапили у рейтинг десяти найкращих вищих навчальних закладів України, ще чотири львівські ВНЗ потрапили у рейтинг ТОП-100. Відповідний рейтинг у середу, 12 серпня, оприлюднив інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua», повідомляє Zaxidnet

Рейтинг очолив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, друге та третє місце ділять між собою Києво-Могилянська академія та КПІ. Четверте місце посів ЛНУ ім. Івана Франка, на шостому місці – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, а на сьомому – «Львівська політехніка».

Ще чотири львівські ВНЗ потрапили до рейтингу ТОП-100. Зокрема, на 57 опинився Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, 83 місце посів Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, а 93 та 94 місця між собою ділять Українська академія друкарства та Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського.

Нагадаємо, що навчання в українських ВНЗ для старшокурсників розпочнеться 1 вересня, для першокурсників бакалаврату та магістратури – з 15 вересня. Також дата початку навчання залежатиме від того, до якої карантинної зони належить регіон, в якому знаходиться навчальний заклад: в регіонах червоної зони не може проводитися навчальний процес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Найкращі_університети_України ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич
Оголошення
live comments feed...