• Головна
  • У школярів перевірять знання, отримані під час карантину! МОН оприлюднило рекомендації щодо старту навчального процесу
12:02, 13 серпня 2020 р.

У школярів перевірять знання, отримані під час карантину! МОН оприлюднило рекомендації щодо старту навчального процесу

У школярів перевірять знання, отримані під час карантину! МОН оприлюднило рекомендації щодо старту навчального процесу

У школярів на початку нового навчального року перевірять знання, отримані ними в ході дистанційного навчання на карантині. Про це заявили в прес-службі Міністерства освіти і науки, пише «УНІАН». За інформацією відомства, перевірку проведуть у форматі "коригуючого навчання".

Саме в перші місяці 2020 - 2021 навчального року в школах буде організовано так зване "коригуюче навчання", під час якого вчителі з'ясуватимуть освоєння учнями того матеріалу, який припав на карантин", - повідомили в МОН.

Відповідно буде визначено, чи є необхідність для класу повторно вивчати цей матеріал.

Як повідомлялося раніше - новий навчальний рік в школах традиційно розпочнуть 1 вересня. Відповідальність за дотримання нових санітарних норм в школах покладено накерівництво навчальних закладів.

Рекомендації МОН щодо навчального процесу такі: з 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті.

Зокрема, щоб створити умови для дистанціювання, рекомендовано:

  • відкрити декілька входів до будівлі;
  • збільшити відстань між партами;
  • використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами; виокремити зони переміщення для різних вікових категорій учнів;
  • використовувати великі приміщення - зокрема актові зали, рекреації, коридори;
  • за сприятливих погодних умов проводити заняття на відкритому повітрі;
  • встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів.

Для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу МОН рекомендує закріпити за класами окремі навчальні кабінети. Під час уроків учителям варто обирати види діяльності, які мінімізують безпосередній фізичний контакт між учнями.

Робота груп продовженого дня та позашкілля має бути організована з урахуванням тимчасових рекомендацій головного державного санітарного лікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти. У МОН нагадують, що при «червоному» рівні небезпеки відвідування закладів освіти її здобувачами заборонена, отже освітній процес тоді відбуватиметьсядистанційно. «Рішення щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів небезпеки приймає педагогічна рада закладу з урахуванням тимчасових рекомендацій головного державного санітарного лікаря України», - зазначаютьу Міністерстві освіти та науки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Карантин ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...