• Головна
  • Від сьогодні у центрах зайнятості Львівщини надаватимуть тільки дистанційні послуги
10:58, 17 серпня 2020 р.

Від сьогодні у центрах зайнятості Львівщини надаватимуть тільки дистанційні послуги

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 13 липня дійшла висновку віднести Львівську область до помаранчевої зони, а місто Самбір – до червоної.

Відтак із 17 серпня для запобігання поширенню коронавірусної інфекції спеціалісти базових центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ будуть надавати клієнтам тільки дистанційні послуги. Окрім того, скасовуються всі масові заходи для населення та працедавців, зокрема семінари, тренінги, круглі столи, зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо. Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Установлені обмеження візитів безробітних до центрів зайнятості з метою пошуку роботи: у період карантину розмова з кар’єрним радником у телефонному режимі прирівнюється до відвідування, а про наявність прийнятних пропозицій працевлаштування спеціалісти інформуватимуть безробітних засобами електронного або телефонного зв’язку.

Співпраця з представниками фірм і компаній, у тому числі щодо умов отримання допомоги з часткового безробіття, буде проводитися з використанням дистанційних форм комунікації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Карантин ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...