До Дня державного прапора у Бориславі встановили 6-метровий тризуб із знаменами

До Дня державного прапора у Бориславі встановили 6-метровий тризуб із знаменами

 Борислав вміє здивувати – у місті нафтовиків 21 серпня на центральній площі встановлено чергову тематичну фотозону. Цього разу головну  площу міста прикрасили 6-метровим гербом та державними прапорами. Інсталяція присвячена 29 річниці Незалежності України та Дню прапора, інформує прес-центр БМР.

Інсталяцію  “Герб України” виготовило та встановило КП «Еко-місто» за ініціативи директора цього підприємства Івана Сороки. Тризуб із дерев’яного бруса, покритий деревозахистом «Автентична старовина».

Фото БМР Фото БМР Фото БМР

Український герб поряд з державним гімном, прапором та гаслом “Слава Україні!” є символом, де закодована сила української нації, традиції та століття боротьби за незалежність. Щиро вдячний директору КП “Еко-місто”, депутату Івану Сороці за ініціативу і активну роботу, спрямовану на розвиток міста. Після відзначення Дня Незалежності ми демонтуємо Герб з центральної площі. Але обов’язково підберемо для нього іншу локацію і встановимо там. Тризуб повинен прикрашати місто завжди. Бо це наше національне надбання, наш сакральний оберіг», – зазначив  міський голова Борислава Ігор Яворський.

Окрім цього мер міста закликав мешканців та приватних підприємців Борислава до Дня прапора та Дня незалежності прикрасити будинки та офіси державною  символікою. 

#День_Незалежності #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі