• Головна
  • Магістральний водогін Гірне -Дрогобич переносять із небезпечної зони пустот Стебницького «Полімінералу»
11:20, 28 серпня 2020 р.

Магістральний водогін Гірне -Дрогобич переносять із небезпечної зони пустот Стебницького «Полімінералу»

Магістральний водогін Гірне -Дрогобич переносять із небезпечної зони пустот Стебницького «Полімінералу»

27 серпня стартувало будівництво магістрального водогону Гірне-Дрогобич. Його перенесуть за межі небезпечної ділянки гірничого відводу Стебницького “Полімінералу”, інформує пресслужба ЛОДА. Водогін постачає воду для близько 60 тис осіб, з них 80 % - жителі Дрогобича, а також сіл Модричі, Раневичі, Почаєвичі, Михайлевичі. Перенесення водогону проводять, щоб запобігти його пошкодженню, чи руйнуванню на випадок збільшення сейсмічної активності у районі карстових пустот Стебницького «Полімінералу».

Якщо стануться нові провалля, Дрогобич і сусідні села залишаться без води. Тож ЛОДА клопотала, щоби кошти виділили з резервного фонду держбюджету. Нам скерують майже 27 млн гривень на ці роботи. Гроші вже почали надходити. Сьогодні роботи стартували. До кінця року плануємо ввести водогін в експлуатацію", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький, який побував на об’єкті.

До робіт із перенесення водогону залучено 7 одиниць техніки та 12 робітників. Довжина магістрального водогону по осі траси (паралельна прокладка) – 778 м, в тому числі водогін діаметром 600 мм – 767 м, водогін діаметром 800 мм – 778 м.

Додамо, восени 2017 року в Дрогобицькому районі утворилось провалля, внаслідок неналежного виконання умов консервації рудника “Стебницького гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал”. Відтак трохи більше як за рік часу утворилося нове провалля, ближче до траси Дрогобич-Трускавець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Магістральнй_водогін_Гірне_Дрогобич ##Стебницький_Полімінерал ##Дрогобич ##новини
Оголошення
live comments feed...