![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
16:10, 28 серпня 2020 р.
Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському медичному центрі
![Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському мед... Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському медичному центрі](/dist-assets/images/cap.jpg)
У відділенні інтенсивної терапії і реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру боряться за життя двох дітей, яких вкусила змія. Одній дівчинці – шість років, вона із Червонограда другій – три, дитина поступила до львівських медиків із Дрогобича - повідомив ресурсу ZAXID.NET завідувач відділення Роман Собко.
Старша дівчинка збирала ожину і біля одного з кущів її вкусила гадюка, а менша дівчинка (дрогобичанка) зустрілася зі змією прямо на дорозі. Одна поступила до нас 25 серпня, друга – 26 серпня. Обидві пацієнтки в реанімації, де їм надають відповідну допомогу, – коментує Роман Собко.
На щастя, реаніматологам вдалося стабілізувати стан дітей.
За словами лікаря, цього року до медичних установ госпіталізували доволі багато дітей з укусами змій. І деякі були у дуже важкому стані. У декого з дітей зміїний токсин викликає важкі ускладнення: порушення у системі згортання крові, пневмонії, краш-синдром та гостру ниркову недостатність.
Одному нашому маленькому пацієнту довелося спільно із реаніматологами серйозно боротися за життя. Укус гадюки спричинив анафілактичний шок в дитини, з падінням тиску та розладами серцевої діяльності. На щастя, лікарям вдалося врятувати маленького пацієнта", - розповів Роман Собко.
Лікарі радять мешканцям не лише гірських районів, а й тим, хто іде в ліс чи в гори, або ж на річку із дітьми уважно оглядати місця відпочинку. Бо укус змії легше попередити, ніж його лікувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...