• Головна
  • Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському медичному центрі
16:10, 28 серпня 2020 р.

Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському медичному центрі

Трьохрічну дрогобичанку, яку вкусила змія рятують у львівському медичному центрі

У відділенні інтенсивної терапії і реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру боряться за життя двох дітей, яких вкусила змія. Одній дівчинці – шість років, вона із Червонограда другій – три, дитина поступила до львівських медиків із Дрогобича - повідомив ресурсу ZAXID.NET завідувач відділення Роман Собко.

Старша дівчинка збирала ожину і біля одного з кущів її вкусила гадюка, а менша дівчинка (дрогобичанка) зустрілася зі змією прямо на дорозі. Одна поступила до нас 25 серпня, друга – 26 серпня. Обидві пацієнтки в реанімації, де їм надають відповідну допомогу, – коментує Роман Собко.

На щастя, реаніматологам вдалося стабілізувати стан дітей.

За словами лікаря, цього року до медичних установ госпіталізували доволі багато дітей з укусами змій. І деякі були у дуже важкому стані. У декого з дітей зміїний токсин викликає важкі ускладнення: порушення у системі згортання крові, пневмонії, краш-синдром та гостру ниркову недостатність.

Одному нашому маленькому пацієнту довелося спільно із реаніматологами серйозно боротися за життя. Укус гадюки спричинив анафілактичний шок в дитини, з падінням тиску та розладами серцевої діяльності. На щастя, лікарям вдалося врятувати маленького пацієнта", - розповів Роман Собко.

Лікарі радять мешканцям не лише гірських районів, а й тим, хто іде в ліс чи в гори, або ж на річку із дітьми уважно оглядати місця відпочинку. Бо укус змії легше попередити, ніж його лікувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Укус_змії ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...