• Головна
  • Понад шість тисяч мешканців Дрогобиччини пройшли безкоштовну діагностику
14:50, 3 вересня 2020 р.

Понад шість тисяч мешканців Дрогобиччини пройшли безкоштовну діагностику

Понад шість тисяч жителів Дрогобицької громади скористалися можливістю і безкоштовно перевірили здоров’я у мобільних діагностичних наметах Фонду родини Веселого в рамках акції «Здорова громада».

Ініціатор проєкту, голова Фонду Андрій Веселий залучив професійних медиків, які разом з волонтерами протягом двох місяців проводили експрес-обстеження у містах та селах регіону. Місцеві мешканці могли безоплатно пройти тестування на рівень цукру в крові, сатурацію, виміряти тиск і температуру.

В умовах пандемії збереження здоров’я людей – питання номер один. Тож команда Фонду продовжує свою діяльність. Бажаємо всім міцного здоров’я! Пильнуйте, бережіть себе та своїх близьких!», – наголосив Андрій Веселий.

Нагадаємо, акція «Здорова громада» стартувала на початку липня у Стебнику. А загалом у ході акції проведені обстеження жителів понад 30 населених пунктів. Мета ініціативи – надати жителям Дрогобицького регіону можливість в умовах карантинних обмежень безоплатно перевірити стан здоров’я.

Через високий попит та численні звернення людей команда Фонду ухвалила рішення продовжити виїзди мобільних медичних бригад до початку вересня. Всі заходи й зустрічі відбувалися із дотриманням карантинних правил безпеки.

Здорова громада» – це відповідь благодійників та волонтерів на те, що влада не може забезпечити швидке та якісне медичне обслуговування в кожному куточку регіону. – зазначає Андрій Веселий. – Так, ми можемо допомогти в чомусь точково. Але системно вирішити проблеми в медицині може лише влада, а не благодійники! Здоров'я громади - запорука її добробуту. Тому маємо якісно змінити нашу медицину і наблизити її до кожного пацієнта, навіть з віддаленого і маленького села».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Благодійний_фонд_родини_Веселого ##Здорова_громада ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...