• Головна
  • "Школи зачиняться через місяць, а в кінці жовтня матимемо ситуацію як в Італії": лікар-інфекціоніст Андрій Александрін
12:39, 4 вересня 2020 р.

"Школи зачиняться через місяць, а в кінці жовтня матимемо ситуацію як в Італії": лікар-інфекціоніст Андрій Александрін

"Школи зачиняться через місяць, а в кінці жовтня матимемо ситуацію як в Італії": лікар-інфекціоніст Андрій Александрін, фото-1

Після початку занять у школах в Україні незабаром можна очікувати на масштабний спалах коронавірусу. Навчальні заклади можуть припинити свою роботу вже в кінці вересня. Про це заявив кандидат медичних наук, керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, інфекціоніст Андрій Александрін "Главкому".

Дитяче населення є однією з рушійних сил розповсюдження ГРВІ, зокрема і COVID-19. І найближчим часом зростання захворюваності за рахунок дитячого населення піде ще більше, бо хоч діти і не є групою ризику, вони є носіями. Діти можуть заражати своїх батьків, бабусів і дідусів. Я впевнений, ситуація буде такою: 1 вересня діти пішли до школи, у кінці вересня всі школи зачиняться", – сказав Александрін.

За його словами, "населення дуже розслабилося. Воно не довіряє центральній владі".

По-друге, за моїми спостереженнями, наразі величезна проблема – внутрішньо колективні спалахи. Одна хвора людина прийшла на роботу на велике підприємство, там попчихала-покашляла, усіх позаражала, і за кілька днів отримала лабораторне підтвердження COVID-19. Ось вам і спалах", – каже лікар.

Андрій Александрін вважає, що суттєве погіршення ситуації з коронавірусом буде вже за кілька місяців.

"Я не хочу лякати, але просто як інфекціоніст розумію: у кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, як була весною в Італії чи Іспанії, коли до лікарні звозитимуть величезну кількість хворих, і медики змушені будуть з трьох пацієнтів обирати одного, чиї шанси на одужання найвищі, і лікувати його", – додав лікар-інфекціоніст". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...