• Головна
  • Дрогобицький підприємець першим заявив про намір очолити ОТГ
13:35, 4 вересня 2020 р.

Дрогобицький підприємець першим заявив про намір очолити ОТГ

Дрогобицький підприємець та голова Фонду родини Веселого Андрій Веселий першим публічно оголосив про намір балотуватися на посаду голови новоствореної Дрогобицької ОТГ.

Про це бізнесмен повідомив на сторінці у Facebook.

Друзі-дрогобичани! Восени відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування, у тому числі до ради Дрогобицької ОТГ....

Опубликовано Андрій Веселим Пятница, 4 сентября 2020 г.

У своїй заяві Андрій Веселий наголосив, що мешканцям Дрогобича, Стебника та навколишніх сіл треба навчитися жити по-новому, в єдиній громаді, де будуть спільні здобутки, але й спільні виклики:

Ми своєрідні, та водночас маємо багато спільного: нетерпимість до корупції та політичного флюгерства, прагнення розвитку та добробуту, бажання їздити гарними дорогами, отримувати якісні медичні послуги, мати можливість реалізуватися і заробляти тут, на своїй землі, а не шукати щастя деінде».

В доробку Андрія Веселого – 17 років керівництва успішним підприємством «Брати», яке він створив фактично з нуля, а також активна залученість у життя громади, зокрема реалізація низки благодійних проєктів.

Свою передвиборчу програму підприємець і керівник благодійного фонду виклав у дев’яти пунктах – символічних «топках солі», до яких потенційний кандидат пропонує також додати «перцю» – команду активних, чесних, досвідчених та професійних людей у владі.

У програмі Андрія Веселого – зокрема відродження промисловості, створення нових робочих місць, підтримка бізнесу, розвиток медицини та інших напрямків в соціальній сфері.

Заява Андрія Веселого:

«Додамо солі перцю!

В ньому вся сіль… Кажемо ми про Дрогобич. На нашому гербі – дев’ять топок солі. Дев’ять напрямків діяльності будуть пріоритетними в моїй роботі для розвитку Дрогобицької ОТГ:

Відновлення промисловості. Дрогобиччина може бути потужним виробничим регіоном. Для порятунку від занепаду та відродження промислових підприємств Дрогобича та Стебника, необхідна стратегія, сфокусована цільова програма і наполеглива праця, а також створення умов для приходу інвесторів та притоку в регіон інвестицій.

Підтримка малого й середнього бізнесу. Підтримка підприємництва, місцевихвиробників товарів та послуг стане реальним трампліном для економіки Дрогобицької громади. Для цього потрібна синергія влади – яка лобіює місцевих виробників, бізнесу – який виготовляє якісні товари і послуги, та мешканців – які стають амбасадорами і споживачами цих продуктів.

Розвиток сільського господарства. Наш регіон має не тільки сіль, нафту та ліси, але й родючу землю. Дрогобицьким аграріям потрібно допомогти якісно змінити свою діяльність: отримати доступ до легких кредитів та сучасної техніки, об'єднати зусилля як безпосередньо в роботі, так і в реалізації своєї продукції, розвивати на селі переробну галузь.

Нові робочі місця. Відновлення виробництва на існуючих та будівництво нових підприємств, притік інвестицій в регіон та запровадження інноваційних технологій сприятимуть появі нових робочих місць, вирішенню проблеми безробіття та працевлаштування місцевих мешканців.

Дороги, транспорт та інфраструктура. Маємо зробити свій «дім» комфортним і затишним для себе та своїх дітей. Це означає наведення ладу на вулицях, в зелених зонах, будинках. Відремонтовані та безпечні дороги, нормальне транспортне сполучення, розвинута інфраструктура – невід’ємна складова як комфортного життя мешканців Дрогобицької громади, так і покращення інвестиційного клімату в регіоні. Адже жоден інвестор не стане вкладати кошти в територію, де немає ні сучасних комунікацій, ні відремонтованих доріг.

Розвиток медицини. Без здоров'я громади не буде й добробуту. Вкрай важливо на сьогодні вивести місцеву медицину на якісно новий рівень. Необхідно наблизити її до кожного пацієнта, навіть з віддаленого і маленького села, покращити матеріальне та технічне забезпечення сільських амбулаторій та міських медустанов. Тим більше, що сьогодні саме лікарі знаходяться на передовій у протистоянні епідемії.

Освіта, наука, культура. Якісна освіта дітей та молоді є основою їхньої успішності у дорослому житті. Створення належних умов для духовного і фізичного розвитку молодого покоління, забезпечення гідних умов праці педагогів, матеріально-технічної бази навчальних закладів, підтримка освітніх, наукових та мистецьких ініціатив – дозволять нам зберегти традиції та розвинути інтелектуальний потенціал Дрогобиччини. А також зупинить процес відтоку «мізків» за кордон.

Безпека. Відчуття безпеки – одне з базових у кожної людини. Тому створення безпечного середовища в наших містах та селах є вкрай важливим. Це напряму залежить і від якості роботи поліції із запобігання та розкриття злочинів, і від свідомої й відповідальної поведінки кожного жителя громади.

Боротьба з корупцією. На жаль, корумпованість влади лишається ганебною проблемою сьогодення, з якою треба боротися. Кожен політик, чиновник, керівник КП має боятися брати хабаря чи зловживати своїми повноваженнями. І за тим, щоб питання життєдіяльності на Дрогобиччині вирішувалися за принципами чесності, прозорості і справедливості, а не через кулуарні домовленості, повинні стежити не тільки правоохоронці, а й громадськість.

На шляху благоустрою та розвитку Дрогобиччини нас чекає багато викликів, і вочевидь доведеться «з’їсти не один пуд солі». Проте випробування гуртують і гартують. Зрештою, ми зможемо подолати будь-які складнощі та вийти з цих випробувань однією дружною громадою.

До цих дев’яти топок «солі» я хочу додати символічного «перцю» – команду активних, чесних, досвідчених та професійних людей у владі. Команду, яка зможе забезпечити шлях розвитку нашої громади до добробуту, здоров'я та процвітання.

Я вірю, що маю досвід і хист, щоб очолити Дрогобицьку ОТГ. Та знаю, що разом з вами, дорогі земляки, ми зможемо більше!»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Андрій_Веселий ##Дрогобицька_ОТГ ##Дрогобич ##новини
Останні новини
Оголошення
live comments feed...