У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО

У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО

У понеділок, 7 вересня, у Дрогобичі на вулиці Стрийській у багатоповерховому житловому будинку невідомі підпали сміття у підвальному приміщенні.

На місце події оперативно прибули вогнеборці п’ятої пожежно-рятувальної частини міста Дрогобича. Рятувальники локалізували пожежу. Постраждалих немає.

У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-1 У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-2 У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-3 У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-4 У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-5 У багатоповерховому будинку на вулиці Стрийській пів дня не було  електроенергії через пожежу у підвалі, - ФОТО, фото-6

Причини займання з’ясовують відповідні служби, як і те, хто накопичив стільки непотребу у підвалі. Унаслідок пожежі та її ліквідації багатоповерхівка кілька годин була без електроенергії.

#Пожежа #рятувальники #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі