![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
15:33, 9 вересня 2020 р.
Дрогобицький завод автокранів випускає військову техніку за стандартами НАТО
![Дрогобицький завод автокранів випускає військову техніку за стандар... Дрогобицький завод автокранів випускає військову техніку за стандартами НАТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Дрогобичі після перерви зафункціонував завод автокранів. Сьогодні тут виготовляють військові крани та екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним, зазначають у пресцентрі ДМР. Крім цього, на заводі здійснюють ремонт та модернізую старих кранів та екскаваторів. Особливістю заводу, за словами дирекції, є те, що в Україні таке підприємство єдине, а його продукція відповідає стандартам НАТО.
На підприємстві стверджують - налагоджено співпрацю зі Збройними Силами України. Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ. Як пояснили на підприємстві, такий кран споживає менше палива, є більш потужним та простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати у зоні проведення військових дій. Сучасна вітчизняна техніка нічим не поступається тій, яку виробляють у сусідніх країнах.
Для Дрогобича та майбутньої ОТГ, відновлення роботи заводу – нові робочі місця та податки до бюджету.
У День міста, 21 вересня, завод презентуватиме свою техніку для огляду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
10:36, 24 липня
13:38, 13 липня
12:49, 17 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...