В аеропорту “Львів” знімають фрагменти майбутнього містичного фільму

В аеропорту “Львів” знімають фрагменти майбутнього містичного фільму

У Львові стартували зйомки повнометражного художнього фільму «Egregor» – пригодницького трилера з елементами містики, інформує адміністрація аеропорту на своїй сторінці у Фейсбук.

Головні ролі у фільмі виконують: Omri Rose – американський актор, відомий своєю участю у фільмі «Непокора» (2018) та «Ліга справедливості» (2017), а також Олена Лавренюк – українська актриса театру та кіно.

Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів" Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів" Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів" Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів" Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів" Фото із ФБ-сторінки Міжнародний аеропорт "Львів"

Деталі сюжету не розкриваються, але відомо що в його основі – історія про древній культ, таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні Егрегори та бореться за можливість керувати свідомістю людства, прагне опанувати світ.

Зйомки фільму «Egregor», крім Львова заплановані у Києві, Польщі, США – у Нью-Йорку. Показ фільму планується на 2021 рік.

Містичний трилер «Егрегор» став одним з переможців 9-го конкурсного відбору та створюється за підтримки ДержКіно України.

#Кіно #Міжнародний_аеропорт #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі