• Головна
  • Уряд прийняв постанову про механізм підвищення зарплати медикам уже із вересня
16:03, 9 вересня 2020 р.

Уряд прийняв постанову про механізм підвищення зарплати медикам уже із вересня

Уряд прийняв постанову про механізм підвищення зарплати медикам уже із вересня, фото-1

7 вересня 2020 р. на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв подану МОЗ Постанову, яка врегульовує механізм доплат до оплати праці медичних працівників, які нараховуються з вересня. Про це на щоденному брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає Український медичний часопис.

Аби медичні працівники якнайшвидше отримали доплати, необхідно було терміново ухвалити рішення щодо порядку реалізації передбачених для цього 5,9 млрд грн. Відтак на засіданні Кабінетом Міністрів України визначено, яким саме способом лікарі отримають цю доплату. Одразу після публікації Постанови лікарні вже можуть укласти угоди і до кінця вересня почнуть отримувати ці кошти та виплачувати їх своїм медичним працівникам", — наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

Нагадаємо, доплати лікарям передбачені у розмірі 70% посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям із базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей — у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам — у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Медики ##зарплата ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...