![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
21:06, 17 вересня 2020 р.
Дрогобицькі вогнеборці відзначили професійне свято
![Дрогобицькі вогнеборці відзначили професійне свято Дрогобицькі вогнеборці відзначили професійне свято](/dist-assets/images/cap.jpg)
17 вересня в Україні своє професійне свято відзначають рятувальники. На території Дрогобича функціонує 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України під керівництвом Анатолія Кінчиші та 5 державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України під керівництвом Романа Худика.
Традиційно з нагоди професійного свята, керівництво та особовий склад підрозділів ДСНС привітали місцеві чиновники: очільник Дрогобича Тарас Кучма, начальник відділу НС та ЦЗН Дрогобицької міської ради Ігор Юзьв’як та інші, інформує пресцентр ДМР.
На території 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України чиновники подякували надзвичайникам за непросту щоденну працю, адже завдяки двом підрозділам у місті та в регіоні вдається оперативно реагувати на надзвичайні ситуація та відвертати лихо.
В ході урочистостей було вшановано пам’ять тих рятівників, які віддали найдорожче – життя, виконуючи свій професійний обов’язок. Кращих рятувальників міста відзначили грамотами.
У свою чергу надзвичайники продемонстрували спецтехніку, яка допомагає їм виконувати непрості завдання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
14:37, 19 липня
live comments feed...