
18:21, 18 вересня 2020 р.
Львівщина прощається із загиблим військовослужбовцем в зоні ООС
Львівщина у скорботі - прощається з Романом Червінським, Героєм, який п’ять років поспіль захищав кордони країни на передовій, інформує пресцентр ЛОДА.
Удосвіта тіло Романа привезли до Львова, далі кортеж рушив на Яворівщину, де пройшли його дитячі і юнацькі роки. Відтак траурна процесія відбула в село Радохінці на Мостищині, до батьківського дому Героя. Там Романа Червінського і поховають.
Чин похорону відбудеться завтра, о 12.00, в церкві Святого Миколая.
Роман Червінський – син військового. З 2015-го року проходив службу як механік-водій механізованого взводу механізованої роти 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Загинув у зоні ООС, захищаючи наш з Вами спокій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Робота водієм у Дрогобичі: як перетворити кермування на стабільний прибуток з Opti Global
Новини компаній
11:00
Вчора
11:30
8 квітня
Оголошення
12:39, 8 квітня
12:16, 9 квітня