• Головна
  • Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська
10:01, 25 вересня 2020 р.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська

Шалений темп сучасного життя часто не дає нам змоги озирнутись довкола та побачити тих, хто поруч з нами. Не всі знаходять у собі сили не лише зупинитись, а й подати руку допомоги тим, хто цього потребує.

Через недосконалість законодавства та недостатній рівень підтримки від держави, багато сімей опиняються у скрутному становищі у пастках важких захворювань, на подолання яких необхідні величезні ресурси.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-1

Серед неймовірних людей, які не лише підтримують хворих та їхні сім’ї, а й допомагають знаходити кошти на лікування є відома дрогобичанка, громадська активістка — Леся Татарська.

Чотири роки тому Леся Татарська почала проводити благодійні заходи для збору коштів на лікування важкохворих дітей. Успішна робота пані Лесі разом з когортою однодумців вселила надію не одній родині.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-2

У 2016 році я провела на площі Ринок перший благодійний захід для підтримки трьох діток. Тоді я відчула і підтримку, і критику. Однак, на цьому не зупинилась»,— згадує Леся Татарська.

Варто зазначити, що завдяки її старанням разом з однодумцями, у Дрогобичі відкрили пам'ятний знак «Віра. Надія. Любов» в межах реалізації проекту «Мрій, серце, мрій».

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-3

Вагомий внесок жінка зробила для покращення матеріальної бази Дрогобицької дитячої лікарні після проведення благочинної зустрічі з Героєм України, Народною артисткою України Адою Роговцевою.

Ця зустріч відбувалась під гаслом «З тими, кого люблю». Тут я вперше спробувала себе в ролі сценариста, а саме, з її автобіографічної книги, склала моновиставу за участю професійних акторів. Сама вистава розчулила зіркову гостю до сліз»,— ділиться спогадами Леся Татарська.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-4

Згодом Лесі Романівній запропонували провести благодійний бал. Вона погодилась і почала втілювати задумане у життя разом з небайдужими.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-5

У 2018 році відбувся Перший Благочинний бал «Щастя усім — дай Бог» за участю Народної артистки України, Героя України Ніни Матвієнко, а також відомих акторів кіно та театру, зірок естради. Метою заходу був збір коштів для придбання апарату штучного дихання у відділення інтенсивної терапії Дрогобицької міської лікарні. Заплановане успішно було втілене в життя.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-6

У 2019 вдалося зреалізувати Другий Благочинний бал «Щастя усім — дай Бог», за участі: Оксани Мухи, Римми Зюбіної, Олександра Богдановича та відомих українських гуртів. Завдяки коштам зібраним під час цього благочинного заходу було придбано Монітор реанімаційно-хірургічний ЮМ 300, дефібрилятор монітор HEART START MRX Філіп Медікал для відділення інтенсивної терапії при кардіології Дрогобицької міської лікарні.

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-7

Під час обох благочинних балів було проведено благодійні аукціони для важко хворих дрогобичан.

Активна громадська позиція Лесі Татарської привертає увагу багатьох політичних сил, однак жінка обрала Об’єднання «Самопоміч» та очолила виборчий штаб Об’єднання «Самопоміч» у місті Дрогобич.

Я хочу продовжувати свою роботу, оскільки бачу позитивні результати. Усвідомлюю, що можу робити це ще ефективніше, саме тому вирішила балотуватись до Львівської обласної ради від Об’єднання «Самопоміч». Я слідкую за роботою цієї команди, мені імпонують люди справи, які ефективно працюють на місцях. Саме тому для мене важливо долучитись та підсилити цю команду професіоналів»,— ділиться Леся Татарська.

Зазначимо, що цього року, 6 травня, мав відбутися Третій Благочинний бал. І на зібрані кошти планувалось купити Монітор вітальних функцій для Дрогобицької дитячої лікарні. У межах заходу мав відбутись ще й благодійний аукціон для дружини відомого іконописця Левка Скопа — Тетяни Думан, якій поставили страшний діагноз — онкологія. Однак, захід не відбувся через карантинні обмеження. Проте, Леся Татарська вірить, що благочинний задум у майбутньому все ж вдасться реалізувати. 

Спільними зусиллями можна врятувати не одне життя, - Леся Татарська, фото-8

Зараз головне дочекатися, коли завершиться карантин, адже у мене в планах багато різноманітних благодійних заходів, котрі ми неодмінно втілимо в життя."

Юлія Бецко

Фото Маша Тяжкун

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Благодійність ##Бал ##Леся_Татарська ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...