
00:03, 20 вересня 2020 р.
21 вересня парковка у центрі Дрогобича буде безкоштовною

21 вересня – День міста Дрогобича. Як повідомили у КП «Служба муніципального управління ДМР», цього дня парковка автомобілів у центральній зоні буде безкоштовною.
Однак парковка на вулиці Шолом-Алейхема не працюватиме, оскільки там відбуватиметься виставка військової техніки та служби НС, ТзОВ “ВКФ “Дрогобицький завод автомобільних кранів””, ТзОВ “УБТ”.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:59
8 червня
Оголошення
10:56, Вчора
08:03, 7 червня
08:03, 7 червня
10:56, Вчора