• Головна
  • У Дрогобичі стартував новий пластовий рік!
14:21, 21 вересня 2020 р.

У Дрогобичі стартував новий пластовий рік!

Насичене таборове літо у Пласті завершується у серпні, а вже у вересні пластуни проводять традиційну акцію «Відкриття пластового року».

Цьогоріч у Дрогобичі захід співпав із урочистостями з нагоди Дня міста. На центральній площі Ринок 20 вересня пластуни приймали у свої лави молоде поповнення та складали пластову присягу. Присутніх поблагословив на вдалий рік отець Ігор Цмоканич. Духовний наставник закликав батьків не вагатися, а віддавати дітей у лави Пласту, оскільки тут формується патріотичне середовище молоді.

Пласт - це не просто певні вміння, які дитина здобуває тут, у Пласті формують патріотичну молодь, молодь не байдужу і творчу. Пласт - це велика гра, місце, де діти можуть здійснити мрії, набратися досвіду, де вони відчувають силу від того, що можуть здійснювати щось самостійно. Тут виховують лідерів та панує український дух. Це місце, де можна знайти справжніх друзів на усе життя!", - зазначив о.Ігор Цмоканич.

Сьогодні дрогобицька станиця Пласту налічує понад 150 учасників. Серед основних завдань організації насамперед є виховання патріотичних та свідомих громадян, здатних брати відповідальність та бути рушійною силою суспільства. Пластуни стверджують:

Відкриття нового пластогово року засвідчує, що з новими силами, емоціями ми готові творити нову історію та разом пластувати», - зазначає Наталія Струбіцька, дрогобицька пластунка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##новий_пластовий_рік ##Дрогобич ##новини ##новини_Дрогобича ##новини_Дрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...