У Дрогобичі презентують інтерактивну виставку про Франка «Franko from A to Z»

У Дрогобичі презентують інтерактивну виставку про Франка «Franko from A to Z»

Мобільна виставка «Franko from A to Z» нарешті завітала до Дрогобича. Місцем локації обрано Народний дім імені Івана. Прибула виставка у місто Котермака напередодні уродин Дрогобича.

У Дрогобичі презентують інтерактивну виставку про Франка «Franko from A to Z», фото-1

Мистецький захід презентував директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка «Дім Франка» Богдан Тихолоз. Саме йомуй належить ідея мобільної виставки про Каменяра, яка нині активно мандрує Україною та світом. За словами Богдана Тихолоза - пересувна виставка до Дрогобичауже встигла побувати у Будапешті, Відні, Загребі, Любляні та кількох українських містах.

У Дрогобичі презентують інтерактивну виставку про Франка «Franko from A to Z», фото-2

На виставці цікавим є все - вона зроблена у формі лабіринту, на стінах якого в алфавітному порядку розміщені символічні етапи життя та творчості українського Мойсея: Children (Діти), Drohobych (Дрогобич), Fox Mykyta (Лис Микита), Revolution (Революція), Withered leaves (Зів`яле листя), Zakhar Berkut (Захар Беркут) – кожна літера у лабіринті оповідає про особисте життя, героїв із творів Франка, події та місця, пов`язані з поетом. Всередині лабіринту облаштована фотозона. Як наголошує Богдан Тихолаз - виставку він та його дружина франкознавець Наталія Тихолаз створили на основі абетки-енциклопедії «Франко від А до Я», виданої у 2016 році українською мовою, відтак її перевидали й іноземними мовами.

Вражають і параметри експозиції – виставка має розміри 12,5 м на 6,5 м. Для монтажу лабіринту використано 4000 гвинтових з’єднань. Оглянути незвичну експозицію можуть всі охочі до 1 жовтня.

#Інтерактивна_виставка #Франко Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі