У Дрогобичі на базі міської лікарні відкрили Інсультний центр

Реалізація цього масштабного проєкту відбулася в межах співробітництва територіальних громад міст Дрогобича та Борислава, Дережицької, Нагуєвицької та Унятицької сільських рад.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

Загальний бюджет проєкту складає понад 2 млн. грн. З обласного бюджету на створення нового центру виділили – 991 760 гривень, з міського бюджету Дрогобича – 848 640 гривень, з міського бюджету Борислва – 91 800 гривень, по 3000 гривень долучилися сільські ради Дережич, Нагуєвич та Унятич, а 82 800 гривень виділено з бюджету партнера проєкту – Дрогобицької районної ради.

Офіційне відкриття інсультного центру відбулося у п’ятницю, 25 вересня, на відкриття завітали представники охорони здоров’я ЛОДА, місцева влада та районна, інформує пресцентр ЛОДА.

Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР Фото ДМР

У обласному департаменті охорони здоров’я зазначають – це перший такий Інсультний центр, який розташований у районі, а не у обласному центрі.

Як зазначив перед присутніми Андрій Коцюба, генеральний директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» в новоствореному інсультному центрі облаштовано 12 ліжкомісць, 5 палат, санвузли, закуплено новітнє медичне обладнання. Послуга з отримання медичної допомоги хворому при інсульті є безкоштовною, оскільки за таких недужих медзакладу платить держава.

Відкривши відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, ми успішно даємо раду з інфарктами. Тепер маємо змогу оперативно надавати якісні послуги пацієнтам з інсультом", – наголосив під час відкриття керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба.

Обряд освячення інсультного центру провів отець Остап Максим. Медикам побажали наснаги у їхній нелегкій праці і побільше врятованих життів.

За останні роки нам вдалося зробити суттєвий прорив у розвитку галузі охорони здоров’я Дрогобича та Стебника. Ключові проекти – ангіографія, онкопревенція, а тепер й інсультний центр. Попереду ще чимало проєктів. А загалом – це чудовий плацдарм для майбутньої ОТГ. Ми довели, що доступна медицина можлива", – наголосив під час виступу міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

#Інсультний_центр #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі