• Головна
  • Від сьогодні іноземців пускатимуть в Україну: заборона на в’їзд втратила чинність
14:44, 28 вересня 2020 р.

Від сьогодні іноземців пускатимуть в Україну: заборона на в’їзд втратила чинність

В Україні втратило чинність рішення уряду щодо заборони на в'їзд іноземних громадян. Таким чином, відсьогодні іноземці можуть вільно в’їжджати в Україну, зазначає УНІАН.

Норма, яка забороняла в’їзд іноземців, відповідно до постанови уряду, діяла до 00:00 28 вересня, і ця норма наразі вже не діє. Фактично обмежень, які б діяли на період карантину щодо заборони в’їзду на територію нашої країни іноземних громадян, немає", - заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Демченко наголосив, що Держприкордонслужба керується нормами законодавства, яке регламентує перетин державного кордону України, і додатковими рішеннями, які можуть діяти на період карантину.

За словами речника прикордонної служби, окремих вимог до іноземців щодо негативного результату ПЛР-тесту, двотижневої самоізоляції чи страхового поліса при в'їзді в Україну наразі немає.

Від сьогодні іноземців пускатимуть в Україну: заборона на в’їзд втратила чинність, фото-1

Відтепер іноземці будуть дотримуватися тих же правил, що й українці, які повертаються з-за кордону.

Правила залежать від належності тієї чи іншої держави до переліку країн зі значним поширенням коронавірусу. Такими державами визнано ті, в яких кількість нових випадків COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Отже, у випадку, якщо епідемічна ситуація в країні їхнього громадянства або постійного проживання гірша, ніж в Україні, то іноземці повинні:

  • йти на самоізоляцію або зробити тест на коронавірус після прибуття;
  • встановити електронний додаток у випадку самоізоляції;
  • мати чинний страховий поліс.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Правила_в’їзду_для_іноземців ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...