• Головна
  • У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної
00:05, 30 вересня 2020 р.

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної, фото-1

Цими вихідними, 26 та 27 вересня, на запрошення відомої дрогобичанки, активістки й нині представниці команди “Самопомочі” Лесі Татарської на Дрогобиччину завітала неперевершена українська акторка Римма Зюбіна.

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної, фото-2

За підтримки Володимира Ільчука (директора мережі кінотеатрів “Злата”) та Олега Карпина (директора кінофестивалю “Корона Карпат”) в кінотеатрах "Злата" і "Злата PLUS" відбувся показ стрічки “Гніздо Горлиці”, в якій актриса зіграла головну роль. У цьому фільмі акторка буквально прожила частинку життя разом із “своєю” героїнею Дариною.

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної, фото-3

Всі присутні мали нагоду не лише насолодитися фільмом, а й особисто поспілкуватися з самою Риммою.

Гніздо Горлиці” — українське кіно, де зображено долю звичайної жінки, заробітчанки в Італії. Таких історій, на жаль, тисячі й цю присутні в залах дивилися, на одному подиху. Вона захоплює своє реалістичністю і це відчувається в кожному кадрі.

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної, фото-7

Римма, щира та відверта жінка, яка всією душею переймається долею України. Вона була однією з перших акторок, які відмовилися від зйомок в російських проєктах, одразу після анексії Криму. Тому, вважає акторка, таких людей, як Леся Татарська, без заангажованості й брехні, дуже бракує в українській політиці.

У Трускавці та Дрогобичі відбулися творчі вечори за участю української акторки Римми Зюбіної, фото-8

Сама ж ініціаторка заходу, Леся Татарська, яро вболіває за розвиток й відродження культури. Так, можливо, це не зовсім те, що, зазвичай, чують від нинішніх кандидатів, але на її думку, це вкрай важливо:

Наша культура — це сукупність матеріального і морального надбання, вона йде поряд з нами тисячоліттями, із роду в рід. Проте, на жаль, ми перенесли моменти через які тепер її потрібно відроджувати.

Філософія, етика, естетика, правильна українська мова, граматика, архітектура — це все елементи культури, які я прагну розвивати в рамках очоленого мною напрямку гуманітарної політики”.

Соціальні проєкти — ще одна річ, яку давно підтримує відома громадська активістка.

В рамках візиту Римми Зюбіної, 27 вересня актриса разом із представниками команди “Самопомочі” відвідала організацію “Надія”, яка співпрацює з неповносправними дітьми й молоддю у Дрогобичі.

Зіркова гостя презентувала там комедійний дитячий мюзикл “Трубач”.

Багато дитячого сміху за переглядом фільму та слова підтримки від колись звичайної ужгородської дівчинки, а сьогодні відомої акторки Римми Зюбіної однозначно змотивували молодь та діток до навчання й саморозвитку.

Цим дітям бракує живого спілкування, підтримки й реальних прикладів для наслідування, вважають Леся та Римма.

Всі охочі отримали автограф та фото з зіркою українського кіно, а сама гостя — екскурсію та теплу зустріч від дітей, батьків та педагогічного складу товариства захисту дітей-інвалідів “Надія”.

Уляна Круглій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Римма_Зюбіна ##Творчий_вечір ##Леся_Татарська ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...