• Головна
  • У Дрогобичі закликають стихійних торговців перейти на новостворений ринок біля «Тустані»
16:21, 30 вересня 2020 р.

У Дрогобичі закликають стихійних торговців перейти на новостворений ринок біля «Тустані»

Фото ДМР

Фото ДМР

У Дрогобичі намагаються перенести стихійну торгівлю на спеціально облаштовані місця на новому ринку, що постав на території колишньої парковки біля Готелю Тустань. 29 вересня представники КП «Дрогобицький ринок» спільно із «Муніципальною вартою» та полісменами проводили роз’яснювальні бесіди із людьми, які здійснюють торгівлю на вулиці Ковальській із землі, - повідомляють у пресслужбі ДМР.

Перенесення торгівлі на нове місце, просувається повільно, через несвідомість окремих громадян. Не зважаючи на те, що багато хто з колишніх стихійних торгівців, працюють у гідних умовах, все ж таки значна частина – ще продовжує торгувати на старих місцях», - йдеться у повідомленні інформаційної служби.

У мерії міста кажуть - якщо несвідомі громадяни будуть продовжувати стихійну торгівлю до них будуть змушені вжити радикальні методи, згідно чинного законодавства України.

Фото ДМР

Фото ДМР

Додамо, КП «Дрогобицький ринок» цієї осені облаштував нову площадку для людей, які стихійно реалізовують домашній крам з різних сторін «Прометею». Ринок постав на місці колишньої парковки, позаду готелю «Тустань».

За словами керівника КП «Дрогобицький ринок» Андрія Сеніва - на новий торговий ринок, повинні перейти торгівці, які нині стихійно продають зелень та іншу городину, а торговцям молочної домашньої продукції запропоновано перейти на центральний ринок, де для них вже облаштовані місця.

На новій торговій площадці створено до 100 торгових місць під накриттям. Вартість за одне місце, за словами Андрія Сеніва, орієнтовно становитиме 12 грн/день.

Читайте також:

Ні - стихійній торгівлі! У Дрогобичі облаштують новий ринок, куди хочуть перенести торгівлю з під «Прометею»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Ринок ##Стихійна_торгівля ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Останні новини
Оголошення
live comments feed...