У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон

У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-1

8 жовтня у Центрі Душпастирства молоді УГКЦ, що у Дрогобичі, проходитиме форум “Свідоме батьківство”.

Організатори заходу ставлять собі амбітну мету - привернути увагу суспільства до проблеми ранньої вагітності та сексуального виховання підлітків, формування у свідомості підлітків елементів відповідального та зрілого материнства, пропагування збереження дару життя.

У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-2

До участі у Форумі запрошують активну і небайдужу молодь, соціальних працівників, психологів, батьків, директорів шкіл та вчителів старших класів, священиків, керівників громадських організацій тощо. Відкриття Форму заплановано на 10.00год. 8 жовтня.

Стартуватиме Форму із виставки світлин немовлят від знаної в регіоні фотомисткині Марії Тяжкун. Відтак за програмою заплановані панельні дискусії з експертами даної тематики, психологами, соціальними працівниками, робота в групах.

У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-3

У рамках Форуму пройде і важлива імпреза – благодійний аукціон. Його лотами будуть роботи молодих матерів, які є підопічними Соціального центру матері і дитини, який функціонує в Дрогобичі. Саме у стінах цього центру допомогу та підтримку знаходять сотні молодих дівчат із всієї Львівщини, від яких через їхнє раннє материнство відвернулися рідні чи майбутні татусі.

У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-4 У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-5 У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-6 У Дрогобичі пройде Форум «Свідоме батьківство», у рамках якого відбудеться благочинний аукціон, фото-7

Задовго до Форуму у стінах Соціального центру матері і дитини було проведено низку творчих майстер-класів. Їхнім організатором виступила Катерина Сурма, асистент родини у Карітас СДЄ, майстриня. За словами пані Катерини – арт-терапія допомагає молодим матерям відволіктися від буденних проблем та розвинути в них приховані таланти. Підопічними центру було створено низку полотен за мотивами творчості Марії Приймаченко. Ці роботи й презентуватимуть на Форумі та реалізовуватимуть через благочинний аукціон. Вилучені кошти підуть на розвиток та потреби Соціального центру матері та дитини. Тому небайдужих закликають підтримати добре починання!

Додамо, Ідея проведення Форуму «Свідоме батьківство» належить координатору проекту, дрогобичанці, фотомитцю Марії Тяжкун. Організатор заходу ГО “Дрогобич-Добрий Дім” у партнерстві з Львівським обласним центром матері та дитини та Молодіжною комісією СДЄ УГКЦ за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Участь безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація. Контактна особа: Тяжкун Марія, +380968378259

Наталя Зелена

#Форум_Свідоме_батьківство #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі