• Головна
  • Міносвіти реалізовує пілотний проєкт із запровадження Е-щоденників і шкільних журналів
00:05, 7 жовтня 2020 р.

Міносвіти реалізовує пілотний проєкт із запровадження Е-щоденників і шкільних журналів

Міністерство освіти і науки України розпочало пілотний проєкт безкоштовного програмного забезпечення для створення та ведення шкільних електронних журналів та щоденників. Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

Як пише «ТвоєМісто» у випробуванні нових е-додатків візьмуть участь щонайменше по два-три заклади освіти з кожної області. Тестування триватиме з 5 до 16 жовтня. Усі отримані від вчителів та адміністрацій шкіл зауваження оперативно опрацьовуватимуть та враховуватимуть при налаштуванні системи. Після завершення цього етапу (орієнтовно вже у листопаді) державні е-журнали та е-щоденники стануть доступними всім українським школам на безоплатній основі.

Додамо, нове програмне забезпечення розроблене на базі державної модульної системи АІКОМ (раніше ДІСО), яка відома багатьом освітянам як інструмент зі збору освітньої статистики.

Новація дозволить прибрати зайве навантаження на вчителів. А в майбутньому, завдяки широкому застосуванню електронних журналів, коли учень змінюватиме школу, вся інформація про його успішність, здобутки тощо буде прямувати за ним до нового навчального закладу. А для нас буде відкрита ще й можливість переспрямовувати за таким учнем державні кошти на його навчання», – каже заступник міністра освіти і науки Артур Селецький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Е-щоденники ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...