У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Вівторок, 6 жовтня, має шанс увійти в історію Дрогобича, як день, коли в місті вдалось побороти стихійну торгівлю. Цього дня зафункціонував новий ринок, облаштований для торгівлі домашнім крамом неподалік «Тустані».

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-2 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-3 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-4 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-5 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-6 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-7

Як стверджує директор КП «Дрогобицький ринок Андрій Сенів - адміністрації ринку спільно з муніципальною вартою після численних переговорів вдалось переконати торговців-стихійників перейти на спеціально облаштовані місця на новому ринку. Новий ринок постав на території колишньої парковки біля Готелю «Тустань», практично в центрі міста. Там облаштовано кілька рядів для продажу домашнього краму, вони під накриттям.

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-8 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-9 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-10 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-12 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-13 У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-14

Не звично бачити прилеглі до Площі Ринок вулиці без стихійної торгівлі. Проте, адміністрація КП «Дрогобицький ринок», впевно заявляє, що так буде і надалі. Адже для торговців створили нові місця, де вони можуть продавати свій крам в чистоті і не з землі", - наголошує Андрій Сенів.

За словами пана Сеніва - до кінця цього тижня продавцям запропоновано продавати свою продукцію на новому ринку не сплачуючи за місце.

Ми впевнені, що їм сподобається і вони вже там і залишаться», - вірить Андрій Сенів.

Адміністрація ринку ще робить прорахунки, скільки має коштувати одне торгове місце. Попередньо сходяться на думці, що вартість не перевищуватиме 12 грн/день.

На новій торговій площадці створено більше 100 місць для торгівлі. У перший день роботи ринку - місць на всіх не вистачає.

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15

На даний час є 106 торгових місць, проте, ми ще плануємо доставимо ряди для торгівлі, а також плануємо з часом залишити тут продавців зелені та іншої городини, а торговцям молочної домашньої продукції запропонуємо перейти на центральний ринок, де для них давно вже облаштовані місця для реалізації їхньої продукції", - наголошує Андрій Сенів.

#Стихійна_торгівля #продуктовий_ринок #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі