• Головна
  • У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ
11:08, 7 жовтня 2020 р.

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Вівторок, 6 жовтня, має шанс увійти в історію Дрогобича, як день, коли в місті вдалось побороти стихійну торгівлю. Цього дня зафункціонував новий ринок, облаштований для торгівлі домашнім крамом неподалік «Тустані».

Як стверджує директор КП «Дрогобицький ринок Андрій Сенів - адміністрації ринку спільно з муніципальною вартою після численних переговорів вдалось переконати торговців-стихійників перейти на спеціально облаштовані місця на новому ринку. Новий ринок постав на території колишньої парковки біля Готелю «Тустань», практично в центрі міста. Там облаштовано кілька рядів для продажу домашнього краму, вони під накриттям.

Не звично бачити прилеглі до Площі Ринок вулиці без стихійної торгівлі. Проте, адміністрація КП «Дрогобицький ринок», впевно заявляє, що так буде і надалі. Адже для торговців створили нові місця, де вони можуть продавати свій крам в чистоті і не з землі", - наголошує Андрій Сенів.

За словами пана Сеніва - до кінця цього тижня продавцям запропоновано продавати свою продукцію на новому ринку не сплачуючи за місце.

Ми впевнені, що їм сподобається і вони вже там і залишаться», - вірить Андрій Сенів.

Адміністрація ринку ще робить прорахунки, скільки має коштувати одне торгове місце. Попередньо сходяться на думці, що вартість не перевищуватиме 12 грн/день.

На новій торговій площадці створено більше 100 місць для торгівлі. У перший день роботи ринку - місць на всіх не вистачає.

У Дрогобичі зрушення - стихійні торговці із Ковальської перейшли на новооблаштований ринок, - ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15

На даний час є 106 торгових місць, проте, ми ще плануємо доставимо ряди для торгівлі, а також плануємо з часом залишити тут продавців зелені та іншої городини, а торговцям молочної домашньої продукції запропонуємо перейти на центральний ринок, де для них давно вже облаштовані місця для реалізації їхньої продукції", - наголошує Андрій Сенів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Стихійна_торгівля ##продуктовий_ринок ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...