• Головна
  • Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда
Політичні новини
10:20, 13 жовтня 2020 р.

Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда

Політичні новини

У виборах на посаду голови Дрогобицької ОТГ бере участь Андрій Веселий, підприємець, голова Благодійного фонду родини Веселого. Він балотується шляхом самовисування — це принципова позиція кандидата, який хоче працювати на благо громади спільно зі всіма патріотичними конструктивними політичними силами, не дивлячись на партійні прапори.

Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда, фото-1

Сильна громада – нові можливості

Посада голови громади — значною мірою господарська, і вже в другу чергу — політична. Буду працювати в інтересах усіх мешканців, незалежно від політичних уподобань. Вважаю, що сильна, заможна, розвинена громада – то нові можливості для кожного її мешканця», – зазначає Андрій Веселий.

Мешканцям Дрогобиччини Андрій Веселий відомий як досвідчений управлінець і власник ТзОВ «Брати». Його підприємство вже понад 17 років працює на ринку виготовлення бруківки, мощення та ремонту доріг, зарекомендувало себе як сумлінний платник податків, чесний роботодавець і виробник якісної продукції.

Фонд родини Веселого реалізує численні гуманітарні проєкти в регіоні, спрямовані на розвиток та благоустрій Дрогобиччини, а також допомогу освітнім і медичним установам, військовим, екстреним службам та місцевим жителям у забезпечення захисними засобами в умовах карантину. Саме Фонд родини Веселого створив Центр опору коронавірусу – структуру, що змогла об’єднати підприємців, волонтерів та небайдужих дрогобичан і організувати ефективне протистояння поширенню хвороби в регіоні.

Біографія

Андрій Веселий народився 20 травня 1973 року в місті Стебник Дрогобицького району. Мати – Віра Степанівна – працювала вчителькою, батько – Василь Григорович – на керівних посадах в нафтовій галузі.

Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда, фото-2

Навчався в Дрогобицькій середній школі №2, після її закінчення вступив до Бориславського медичного училища.

З 1994 по 1998 рік Андрій Веселий отримав освіту в Північному коледжі прикладних мистецтв та технології канадського міста Кіркленд Лейк за спеціальністю «Бізнес-адміністрування, маркетинг та аудит». Отримавши диплом з відзнакою, протягом п'яти років працював на керівних посадах у банківському секторі Канади.

У 2003 році Андрій Веселий повернувся до України та заснував у Дрогобичі ТзОВ «Брати», що досі успішно працює на ринку.

У 2008-2012 роках отримав юридичну вищу освіту в Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

В 2013 році заснував Фонд родини Веселого, який, зокрема, допомагав ветеранам Майдану та АТО (ООС), сім'ям загиблих захисників України.

У 2020 році за ініціативи Андрія Веселого на Дрогобиччині був створений Центр опору коронавірусу, що об’єднав дрогобицьких підприємців, лікарів, волонтерів для роботи у забезпечення засобами захисту мешканців та установ громади.

Пізніше разом з медиками-волонтерами Фонд реалізував проєкт «Здорова громада», завдяки якому майже 7000 жителів Дрогобиччини пройшли безкоштовну медичну діагностику в умовах карантину. Наразі акція триває у селах ОТГ.

Фонд родини Веселого продовжує реалізовувати низку гуманітарних та соціальних проєктів, спрямованих на розвиток Дрогобицької громади.

Андрій Веселий є активним учасником Західноукраїнського Бізнес клубу.

Володіє українською, англійською та польською мовами.

Одружений, виховує трьох синів.

Підприємець Андрій Веселий балотується на голову Дрогобицької громади: біографія, справи, команда, фото-3

«Патріоти України» об’єдналися

Команда Андрія Веселого — лікарі, вчителі, підприємці, військові, волонтери — бере участь у виборах депутатів Дрогобицької ОТГ, щоб підтримати свого лідера в раді. Виконуючи вимоги законодавства, вони об’єдналися в політичну партію «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ» і будуть представлені в бюлетені під №13.

Очолює список партії «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ» на виборах до ради Дрогобицької громади Василь Веселий, відомий управлінець з нафтогазової галузі. Також в «п’ятірці» політичної сили на Дрогобиччині: Ірина Лободич, юристка, правозахисниця; Олексій Прима, військовослужбовець, учасник АТО (ООС); Роман Діденко, лікар-анестезіолог, волонтер; Ірина Говірко, юристка, координаторка проєктів Фонду родини Веселого.

Андрій Веселий та політична партія «ПАТРІОТИ УКРАЇНИ» у своїх програмах зазначають пріоритетами посилення громади, відродження промисловості та підтримку бізнесу, створення нових робочих місць, розвиток села, якісну медицину та освіту для всіх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Місцеві_вибори_2020 ##Команда_Андрія_Веселого ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...