4 кілометри автошляху "Яворів-Грушів" уже капітально відремонтовано

4 кілометри автошляху "Яворів-Грушів" уже капітально відремонтовано, фото-1

В області триває ремонт прикордонної дороги Т-14-20 Яворів – Грушів. Станом на сьогодні дорожники заасфальтували у нижньому шарі з попереднім укріпленням основи понад 13 км шляху та близько 4 км - у верхньому шарі, зазначає ЛОДА.

Крім цього, тривають ремонтні роботи на двох мостових переходах, розширяють проїзну частину та влаштовують тротуари в межах населених пунктів.

Загальна протяжність дороги складає 19,5 км. Оновлена дорога відповідатиме параметрам IV категорії. Загальна вартість робіт становить 7 млн євро.

Ремонт цієї дороги виконують у межах співпраці з Польщею (Програма «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні»). Польща надає Україні кредит під 0,15% річних. Дякуємо іноземним партнерам за співпрацю. Ремонт прикордонних доріг є надзвичайно важливим, адже це розвиток економіки, туризму, залучення інвестицій в регіон", - наголосив очільник області Максим Козицький.

Зазначимо, окрім дороги Яворів – Грушів, планують розпочати ремонтні роботи на таких дорогах: Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, КПП «Смільниця» - Старий Самбір, а також Червоноград – Рава-Руська .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі